doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Třídění

Na stránku
Matrix
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Hairtype
Featured
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Produkty Matrix na vlasy

Matrix je součástí americké divize profesionálních vlasů společnosti L'Oreal a je předním a nejvýznamnějším hráčem na trhu s péčí o vlasy a barvami na vlasy. Společnost Matrix hair products se zavázala, že bude sloužit profesionálním kadeřnickým salonům a podporovat kadeřníky v plném využití jejich talentu.

Značka Matrix, kterou v roce 1980 založili Arnie a Sydell Millerovi, je skutečně značkou navrženou kadeřníky pro kadeřníky. Tento americký manželský pár má za sebou více než 20 let společné kadeřnické praxe. V roce 1971 se pan Miller rozhodl založit vlastní firmu. Pod názvem společnosti Ardell vyvíjel a prodával umělé řasy. Pod tímto názvem byly nakonec vyvinuty i první přípravky na barvení vlasů.

Když koncem 70. let viděl, že se maloobchodní trh zmenšuje, rozhodl se zaměřit na vlasové produkty pro profesionální salony pod značkou Matrix. "Cítil jsem, že pokud chci být úspěšný, musím se více soustředit. Vybral jsem si profesionální salony, protože ten trh znám a také se mi prostě líbil víc," říká o něm.

Oblíbené produkty Matrix Salontotal.cz

Definování vlasů a jejich zvýraznění? Matrix Style Link Matte Definer je pak skutečně to, co hledáte. Vhodné pro krátké až středně dlouhé vlasy. Pro ty, kteří potřebují výrazný, expresivní a neotřelý účes. Produkt je vyroben z plážového jílu, který skutečně pochází z pláže. Přípravek také definuje tvar vašich vlasů.

Na stránkách Matrix Overachiever 3-in-1 kombinuje to nejlepší ze tří světů. Je to stylingový přípravek, který na dotek působí jako krém, poskytuje texturu jako pasta a drží jako ten nejlepší vosk! Nenechala jste si náhodou odbarvit vlasy nebo udělat blond melír? Když to bylo provedeno v nedávné době, vypadá vždy dobře upraveně, zářivě a leskle.

Pokud chcete, aby to tak zůstalo, pak se Matrix So Silver Shampoo 300ml šampon je pro vás. Tento šampon nejen čistí, ale také ošetřuje a pomáhá předcházet nežádoucím žlutým a zlatavým tónům. Navíc je vhodný pro každodenní použití a pro chemicky ošetřené vlasy!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.