doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

L'ANZA

Již více než 35 let udává L'ANZA trendy v nejmodernějších pokročilých technologiích v profesionální péči o vlasy. Základem krásného vzhledu jsou podle značky zdravé vlasy pro všechny typy vlasů. S jemnými produkty L'ANZA tak můžete dosáhnout i těch nejnáročnějších cílů. L'ANZA nabízí barvení, péči, styling a ochranu vlasů. více informací >>

L'Anza produkty
Třídění

Na stránku
L'Anza
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Složení
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Vlasové produkty L'ANZA

Značka byla představena kadeřnickému průmyslu jako jedna z prvních profesionálních značek péče o vlasy. Vybírají ty nejlepší rostlinné složky sklízené v udržitelných džunglích a lesích. Díky těmto přírodním udržitelným složkám zajišťuje zdravé a silné vlasy. Výrobky jsou vyvíjeny udržitelným způsobem a neobsahují zvířata. Ve všech svých produktech využívají mimořádnou sílu matky přírody. Hledáte jemný šampon, který by vyhovoval vašemu typu vlasů, nebo hledáte něco speciálně pro své blond vlasy? L'ANZA má vše.

Nejlepší produkty L'ANZA

Mezi oblíbené produkty patří Healing Style Molding paste, které jsou ideální pro úpravu vlasů. Kromě toho je Healing ColorCare Colour Guard skvělý pro udržení krásné barvy. Keratin Healing Oil Lustrous Finishing Spray je lak na vlasy, který rychle schne. Má silnou fixaci a dodává účesu pevnost. Hledáte extra hydrataci pro své vlasy? Pak je pro vás Healing Moisture Moi Moi Moisturizing Mist ideální! Obnovuje, hydratuje a rozčesává vlasy, což je opravdu nezbytné! A konečně, stránka Healing ColorCare Trauma Treatment je skutečnou ozdobou a pomáhá chránit vaše krásné barvy ve vlasech.

Často kladené otázky

Odkud pochází L'ANZA?

Značka pochází z jižní Kalifornie.

Jsou výrobky L'ANZA testovány na zvířatech?

Ne, výrobky nejsou testovány na zvířatech, a proto jsou zcela bez krutosti.

Co znamená zkratka L'ANZA?

Znamenají B.I.G. (Believe, Inspire and Grow). Jejich posláním je podporovat lidi, aby věřili sami v sebe, inspirovat je, plnit si své sny a přispívat tak k růstu celé komunity. Tu pak zanechávají ve výrobcích.

Zůstane moje barva vlasů při používání produktů L'ANZA krásná?

Vyvinuli dokonce produkty, které chrání a zvýrazňují barvu vlasů, včetně řady Healing ColorCare!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.