doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Toppik

Známá značka Toppik nabízí dokonalé řešení různých problémů s vlasy. V sortimentu značky Toppik je několik výrobků, které pomáhají skrýt odrosty, a také známá zahušťovadla s vlastními vlákny pro stavbu vlasů Toppik. Ty pomáhají zahušťovat řídnoucí vlasy a vlasy opět vypadají plnější. Společnost Toppik chce, abyste se o své vlasy nemuseli starat! Podívejte se na širokou nabídku značky Toppik a najděte požadovaný výrobek pro každý problém s vlasy.

Třídění

Na stránku
Složení
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Toppik vlasy

Americká značka Toppik Hair nabízí produkty proti vypadávání vlasů pro muže i ženy již více než 30 let. Toppik Hair je značka výrobků pro péči o vlasy, která pomáhá lidem s řídnoucími vlasy nebo pleší dosáhnout plnější, přirozeně vypadající hlavy. Vyvinuli patentované vlasové vlákno, které dobře přilne k vašim vlastním vlasům a okamžitě vytvoří dobrý plný vzhled. Hlavním produktem značky jsou Toppik Hair Building Fibers, což jsou malá vlákna, která barevně odpovídají vašim stávajícím vlasům a vytvářejí plnější efekt.

Toppik vlákna pro stavbu vlasů

Toppik Hair Building Fibers jsou mikroskopická vlákna z přírodních keratinových proteinů, která přilnou ke stávajícím vlasům a zajistí plnější a hustší vzhled. Ve výrobcích Toppik najdete vlastnoručně vyvinutá Hair Building Fibers, díky nimž budou vaše vlasy opět vypadat plnější. Vlasová vlákna přilnou k vlasům, aby jednotlivé vlasy vypadaly silnější a plnější. Najdete je také na stránkách Toppik Colored Hair Thickener, které pomáhají zahušťovat různé odstíny vlasů. Vlasová vlákna Toppik jsou tak oblíbená, protože jsou vysoce odolná vůči různým povětrnostním podmínkám. Pokud tedy trpíte řídnutím vlasů, můžete použít Toppik, aby vaše vlasy vypadaly plnější bez ohledu na podmínky!

Toppik Root Touch Up

Trpíte odrosty nebo byste rádi skryli šediny? Společnost Toppik vám pomůže se svými spreji Root Touch Up. Tyto spreje na odrosty představují dočasné barvení vlasů a jsou k dispozici v různých barvách, jako je černá, středně hnědá, tmavě hnědá a světle hnědá. Tyto spreje se snadno aplikují lokálně prostřednictvím malé trysky a neobsahují čpavek ani peroxid. Root Touch Up je snadné domácí řešení pro zakrytí odrostů a šedin!

Koupit Toppik

Na adrese Salontotal.cz můžete zakoupit všechny oblíbené produkty Toppik. Pokud si je objednáte od neděle do pátku do 22:00 a budou skladem, budete je mít doma už zítra! Pokud si objednáte za více než 35 €, nebudete platit žádné poštovné.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.