doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Blonďatý pudr

Potřebujete světlejší barvu vlasů? Blonďatý pudr může vaše vlasy krásně zesvětlit. Ideální pro barvení vlasů a vlastní výběr odstínu. Ať už je chcete zesvětlit kvůli létu, nebo kvůli zimě, s bělícím práškem to půjde velmi snadno. Na Salontotal.cz najdete širokou nabídku různých variant blond pudru, abyste mohli zazářit se svými blond vlasy.

Třídění

Na stránku
Hairtype
Složení
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Jak to funguje.

Odbarvování vlasů blond pudrem je třeba provádět opatrně, samozřejmě nechcete, aby dopadlo špatně. Blonďatý prášek se smíchá s peroxidem vodíku a zesvětlí vlasy. V případě potřeby přidejte barevný korektor, aby vaše vlasy nezískaly jiný odstín. Salontotal.cz má různé pudry o různé síle. Například Goldwell Oxycur Platin Dust-Free Blonde Powder dokáže odbarvit vlasy až do 7 barevných výšek s nejlepší možnou jemností. Doba namáčení závisí na požadovaném efektu a aktuální barvě vlasů. Během odbarvování proto vlasy vždy pravidelně kontrolujte. Bělicí prášky vytvářejí zářivé blond barvy pro ty nejkrásnější svěží blond sestřihy! Chcete-li se ujistit, že vaše vlasy nebudou žlutě zářit, můžete začít se stříbrným šamponem. Takto se můžete dlouho těšit z nových zámků.

Péče po blondýně

Po použití blond pudru je důležité o vlasy intenzivně pečovat. Po ošetření použijte pečující a opravné přípravky. Existují speciální přípravky vhodné pro péči o barvené vlasy. Myslete na šampon, kondicionér a příjemnou pečující masku na vlasy, která je vhodná i pro vaše právě obarvené vlasy. Speciální přípravky pro barvené vlasy vám zajistí, že se z nové barvy budete těšit co nejdéle. Při správné péči o barvené vlasy budou vaše vlasy zářit.

Koupit bělící prášek na Salontotal.cz

Jste připraveni na nový vzhled vlasů? Pak si objednejte práškové barvy z Salontotal.cz ještě dnes a využijte všech našich výhod! Pokud si totiž objednáte do 23:59 od neděle do pátku, uděláme vše pro to, abychom vám váš oblíbený produkt doručili domů hned následující den. A pokud si objednáte zboží v hodnotě 35 € a více, uhradíme vám náklady na dopravu. Můžete se na nás také kdykoli obrátit se všemi svými dotazy. Náš zákaznický servis můžete kontaktovat od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.