doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Razor

Výběr dobrého holicího strojku je velmi důležitý. Výběrem správného druhu dosáhnete mimořádně hladkého a důkladného oholení. Salontopper má různé typy pro modelování, řezání a holení. Vytvářejte ty nejkrásnější střihy s nejkreativnějším řezáním výběrem některého z nožů z naší široké nabídky.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka

Holicí strojky pro kadeřníky

Na této stránce najdete holicí strojky vhodné pro profesionální použití v salonu. Umožňují vytvářet kreativní a elegantní vousy/účesy. Otevřený holicí strojek zajišťuje autentický zážitek z holení. Délka čepele, která umožňuje pokrýt velkou část povrchu obličeje, umožňuje rychlejší dokončení a snižuje podráždění pokožky.

Mužský holicí strojek

S holicím strojkem Jaguar nebo Feather můžete snadno oholit mužské vousy nebo vlasy. Holení vousů a/nebo kníru máte maximálně pod kontrolou a zanecháváte po sobě hladkou a upravenou pokožku. Šikovný produkt, který se hodí mít doma!

Jak používat holicí strojek?

  • Krok 1: Nejprve navlhčete pokožku vodou.
  • Krok 2: Naneste na pokožku pěnu na holení, mýdlo na holení nebo máslo na holení a dobře napěňte.
  • Krok 3: Jemně přejíždějte žiletkou po obličeji a odstraňte chloupky.
  • Krok 4: Na závěr použijte jemný olej na vousy nebo vodu po holení, abyste pokožce a/nebo vlasům dodali další výživu.

Nejlepší holicí strojek

Hledáte nejlepší holicí strojek? Mezi oblíbené čepele patří:

  • Jaguar JT1 je nůž s plastovou rukojetí. Tento výrobek obsahuje dlouhé čepele o délce 62,0 mm, které můžete snadno vyměnit pomocí výsuvného držáku čepelí. Obsahuje 10 nožů.
  • Stránka Tondeo Sifter Classic Set je vhodná pro profesionální použití v salonu. Držák čepele je vyroben z nerezové oceli a můžete se s ní snadno a bezpečně oholit. Tento produkt je v kadeřnictví opravdu všestranný! Snadné; k rukojeti je připevněn také hřeben. S tímto stabilním výrobkem vytvoříte ty nejkrásnější řezy s nejkreativnějším řezáním. Tondeo Sifter je velmi vhodný pro nože TSS3, TCR a TCR tribal.
  • Stránka Clubman Pinaud Straight Edge Razor je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu. Nůž nerezaví, protože je vyroben z nerezové oceli. Tento výrobek má opěrku pro prsty, takže můžete vždy pracovat ergonomicky.

Koupit holicí strojek

Kupte si nejlepší holicí strojky na Salontopper! V naší nabídce najdete různé typy dobré kvality, takže se pro vás vždy najde vhodný typ. Jsou vhodné pro profesionální použití a nabízejí skvělý zážitek z holení!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.