doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Odlakovač na nehty

Potřebujete novou barvu na nehty? Pomocí odlakovače můžete snadno odstranit starý lak na nehty, gel lak nebo akrylové nehty. Vaše nehty budou opět krásně čisté a připravené na aplikaci nové barvy nebo prodloužení. Hledáte nejlepší odlakovač na nehty? Rádi vám pomůžeme.

Třídění

Na stránku
Featured
Kategorie
Cena
Značka

Odlakovač na nehty s acetonem a bez něj

Odlakovačem s acetonem lze snadno odstranit lak na nehty, gel lak a akrylové nehty z přírodních nehtů. Aceton je nejúčinnější rozpouštědlo k odstranění přípravků z nehtů. Může však vysušovat nehty. Po použití odstraňovače je proto důležité umýt si ruce a pečovat o nehty pomocí oleje na nehtovou kůžičku. Odlakovač bez acetonu také dobře odstraňuje produkty na nehtech, ale jen o něco pomaleji. Tento odlakovač je k přírodním nehtům o něco šetrnější a neztrácí z nich lesk. Jaký je nejlepší odlakovač na nehty je velmi osobní. Používáte rádi odstraňovač s acetonem, nebo dáváte přednost variantě bez acetonu? Prodáváme oba produkty.

Upozornění: během těhotenství se nedoporučuje používat odlakovač na nehty s acetonem. Dočasně zvolte odstraňovač bez acetonu, který je bezpečný.

Dobrý odlakovač na nehty

Hledáte dobrý odlakovač na nehty? Stránka NailPerfect Aceton je vhodná k odstranění všech produktů na nehtech, jako je lak na nehty, gel lak a akrylové nehty. Vaše nehty budou po použití opět krásně čisté a připravené na novou barvu nebo prodloužení. Po použití odstraňovače si vždy důkladně umyjte ruce. Tyto přípravky totiž mohou vysušovat pokožku v okolí nehtů. O nehty a nehtovou kůžičku je také dobré pečovat pomocí oleje na nehtovou kůžičku.

Jak používat

  • Na obyčejný lak na nehty: naneste odlakovač na vatový tamponek a nechte ho chvíli působit na nehtu. Lak se z nehtu uvolní a zbytky můžete snadno odstranit vatovým tamponem.
  • Při odstraňování gelového laku: před odstraněním laku vždy vypilujte lesklou vrstvu. Vezměte vatový tampon s odstraňovačem, přiložte jej na nehet a poté jej zabalte. Nechte ji asi 10 minut namočenou. Odstraňte uvolněné zbytky gelového laku pomocí zatlačovače kůžičky. Dělejte to však opatrně! Je lak na nehtu stále příliš pevný? Pak ji nechte ještě chvíli namočenou.
  • Při odstraňování akrylových nehtů: Před odstraněním akrylových nehtů odstraňte lesklou vrstvu akrylové nebo gelové barvy laku pilníkem. Na nehet přiložte vatový tampon s odstraňovačem a zabalte jej do fólie. Nechte je asi 10 až 15 minut namočené. Poté se pokuste odstranit zbytky akrylu z nehtu pomocí zatlačovače kůžičky. Stále se nepropouští správně? Poté znovu naneste odstraňovač a nechte jej ještě chvíli působit.

Poznámka: odlakovač na nehty může být nepříjemně cítit. Vždy jej používejte v místnosti, kde můžete otevřít okno pro dobré větrání.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.