doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Foligain

Předcházejte nebo snižte vypadávání vlasů s produkty Foligain! Pomocí inovativních přípravků pro péči o vlasy našli řešení vašich problémů s vlasy. Protože Foligain má také vlasové přípravky na šedivé vlasy, nebo spíše proti nim. Prohlédněte si naši rozsáhlou nabídku a vyberte si vhodné řešení pro svůj vlasový problém. Více informací >>

Třídění

Na stránku
Problémy s pokožkou hlavy
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena

Foligain proti vypadávání vlasů

Na Salontotal.cz nakupujte všechny výrobky z řady Foligain za výhodné ceny. Foligain poskytuje inovativní přípravky pro péči o vlasy, které pomáhají oživit zdraví vlasů a vlasové pokožky. Značka je specialistou na zahušťování vlasů a prevenci jejich vypadávání. Již více než deset let nabízí nejlepší a nejúčinnější produkty v oblasti řešení vypadávání vlasů.

Foligain kapsle pro růst vlasů

Vypadávání vlasů je pro mnohé noční můrou, ale bohužel také realitou. S doplňky stravy Foligain stimulujícími vlasy můžete toto vypadávání vlasů zastavit. Tyto doplňky nejen pomáhají potlačit vypadávání vlasů, ale také přispívají k vývoji nových vlasů. A nové vlasy, které s ním přijdou, budou také silnější a zdravější než "staré" vlasy. Samozřejmě to není něco, co byste viděli přes noc, ale po několika měsících určitě uvidíte výsledky.

Kapsle se skládají z kombinace blokátorů DHT, přírodních minerálů a vitamínů a dalších složek. Tato kombinace stimuluje růst plnější a zdravější hlavy.

Prevence šedivých vlasů

Foligain má řešení i pro šedivé vlasy! Doplňky stravy Foligain Color Rescue zodpovědně obnovují původní barvu vlasů. Kapsle obsahují vědecky zkoumané složky, které narušují proces šedivění. Výrobek tak představuje skutečnou revoluci v hledání alternativy k barvení vlasů! Během 4 až 9 měsíců byste měli pozorovat výsledky v barvě svých vlasů.

Další produkty Foligain

Kromě produktů proti šedivění a vypadávání vlasů najdete na Salontotal.cz také produkty pro růst a úpravu vousů. Pro zvýšení účinku doplňků stravy a šamponů můžete používat také váleček na vlasy a vlasovou pokožku. Váleček bezbolestně perforuje pokožku hlavy a odstraňuje z ní odumřelé kožní buňky. Tím připraví pokožku hlavy a vlasy na ošetření.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.