doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Foligain

Předcházejte vypadávání vlasů nebo ho omezte pomocí produktů Foligain! Pomocí inovativních přípravků pro péči o vlasy našli řešení vašich problémů s vlasy. Protože Foligain má také vlasové přípravky na šedivé vlasy, nebo spíše proti nim. Prohlédněte si naši širokou nabídku a vyberte si vhodné řešení pro svůj problém s vlasy. Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena

Foligain proti vypadávání vlasů

V obchodě Salontopper nakupujte všechny výrobky z řady Foligain za výhodné ceny. Foligain nabízí inovativní přípravky pro péči o vlasy, které pomáhají obnovit zdraví vlasů a pokožky hlavy. Značka je specialistou na zahušťování vlasů a prevenci vypadávání vlasů. Již více než deset let nabízí nejlepší a nejúčinnější produkty v oblasti řešení vypadávání vlasů.

Foligain kapsle pro růst vlasů

Vypadávání vlasů je pro mnohé noční můrou, ale bohužel také realitou. S doplňky Foligain Hair Stimulating můžete vypadávání vlasů zastavit. Tyto doplňky nejen pomáhají potlačit vypadávání vlasů, ale také přispívají k vývoji nových vlasů. A nové vlasy, které s ním přijdou, budou také silnější a zdravější než "staré" vlasy. Samozřejmě se to neprojeví přes noc, ale po několika měsících určitě uvidíte výsledky.

Kapsle se skládají z kombinace blokátorů DHT, přírodních minerálů a vitamínů a dalších složek. Tato kombinace stimuluje růst plnějších a zdravějších vlasů.

Prevence šedivých vlasů

Foligain má řešení i pro šedivé vlasy! Doplňky Foligain Color Rescue zodpovědně obnovují původní barvu vlasů. Kapsle obsahují vědecky zkoumané složky, které narušují proces šedivění. Výrobek je tedy skutečnou revolucí v hledání alternativy k barvení vlasů! Během 4 až 9 měsíců byste měli vidět výsledky v barvě vlasů.

Další produkty Foligain

Kromě produktů proti šedivění a vypadávání vlasů najdete v Salontopperu také produkty pro růst vousů a styling vousů. K účinku doplňků a šamponů můžete také použít váleček na vlasy a vlasovou pokožku. Váleček bezbolestně perforuje pokožku hlavy a odstraňuje z ní odumřelé kožní buňky. Tímto způsobem připravíte pokožku hlavy a vlasy na ošetření.

Objednat Foligain na Salontopper

Prohlédněte si naši širokou nabídku produktů Foligain a objednejte si je jednoduše a rychle. Věděli jste, že pokud si objednáte od neděle do pátku do 22:00, můžete mít svou objednávku doručenou hned následující den? Takže můžete začít s léčbou vlasů již zítra! Máte stále dotazy k produktům Foligain nebo se chcete dozvědět více o něčem jiném? Pak se neváhejte obrátit na náš zákaznický servis.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.