doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Interiér salonu

Na adrese Salontotal.cz samozřejmě najdete také veškeré potřeby pro interiér salonu. Interiér salonu je důležitým aspektem celkového vzhledu salonu. Určuje atmosféru a vzhled prostoru, a proto je pro úspěch salonu velmi důležitý. Pokud hledáte nový interiér salonu, je důležité zvážit, které prvky jsou důležité. Ale naštěstí máme širokou nabídku, tak se rychle podívejte!

Třídění

Na stránku
Kategorie
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Interiér salonu dotažený k dokonalosti

Od zrcadla na ruce až po krásné vonné svíčky: s naším sortimentem si můžete sestavit celý interiér salonu. O interiér svého salonu se můžete postarat do posledního detailu, a to doslova i obrazně! Podívejte se například na naše pohodlná kadeřnická kola, která jsou nastavitelná. Díky tvaru sedadel budete vždy sedět vzpřímeně a vaše pracoviště bude ergonomicky v pořádku! Máme také například cvičné hlavy, které jsou ideální pro učně a/nebo kadeřníky v kurzu.

Styl a prostor

Je důležité zvážit styl, který chcete v interiéru svého salonu vyzařovat. Podívejte se na celkový vzhled a rozhodněte se, co se hodí ke vzhledu vašeho salonu. K dispozici jsou různé styly a barvy, takže se nebojte být kreativní a experimentovat! Zvažte dostupný prostor a vytvořte si plán. Ujistěte se, že přesně víte, kde má být která položka umístěna a kolik prostoru je k dispozici pro pohyb. To zajistí, že interiér salonu bude funkční a pohodlný. A Salontotal.cz vám s tím rád pomůže, takže se určitě ozvěte!

Nakupujte produkty pro interiéry salonů od Salontotal.cz

Vyplňte interiér svého salonu produkty z Salontotal.cz? Pak si alespoň můžete být jisti, že vypadá úhledně a je kvalitní! Pokud si objednáte do 22:00 od neděle do pátku, uděláme vše pro to, abychom vám zásilku doručili následující pracovní den! A pokud si objednáte zboží za 35 € nebo více, neplatíte žádné poštovné. Máte dotazy týkající se produktu nebo jiných záležitostí? Obraťte se na náš zákaznický servis. K dispozici jsou od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.