doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Péče o nohy

Trpíte suchými chodidly a/nebo prasklinami, nebo jen rádi věnujete pozornost svým nohám? Pak je řešením příjemný krém. Dopřejte si jemnou péči o nohy a vaše nohy se budou cítit jako znovuzrozené! Péči o nohy od nejlepších značek můžete nakupovat na Salontotal.cz.

Třídění

Na stránku
Huidtype
Složení
Typ dárku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka

Výrobky pro péči o nohy

Našim nohám se často věnuje méně pozornosti a my máme stále tendenci je zanedbávat. Přesto jsou nohy důležitou součástí našeho těla. Proto je velmi nepříjemné, když máte pocit suchých nohou nebo dokonce praskliny. Nejlepším způsobem, jak tomu předejít, je včas si nohy řádně namazat. Protože upřímně řečeno, suché nohy vás mohou trápit celý den a nejsou příjemné. Tip; před spaním si namažte nohy krémem.

Domácí péče o nohy

Kromě návštěvy pedikúry můžete používat jemné produkty i doma, aby vaše nohy byly sametově hebké. Použijte některý z našich jemných krémů na nohy:

  • Aveda Foot Relief hydratační krém je obohacen o exfoliační ovocné kyseliny. Obsahuje také esenciální oleje, které zanechávají nohy hedvábně hladké.
  • Sada Aveda Moisture Travel Trio je ideální pro boj se suchými nohami, rukama a rty. Na hebké ruce, nohy a rty!

3 tipy pro měkká chodidla

Věděli jste, že kůže na chodidlech má jinou strukturu než na zbytku těla? Čím jsme starší, tím více klesá vlhkost naší pokožky. Suché nohy jsou mnohem častější, a proto je důležité jim věnovat pozornost. Podívejte se na tři tipy níže, kterými můžete předcházet suchým nohám.

  • Tip 1: Snažte se při sprchování/mytí vyhýbat vysušujícím mýdlům.
  • Tip 2: Intenzivně hydratujte nohy správným krémem. Dělejte to například po sprchování, koupání nebo před spaním.
  • Tip 3: Pijte dostatek vody, to je vždy důležité. Nejen pro vaše nohy, ale pro celé tělo.
použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.