doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kartáč na vlasy

S dobrým fénovým kartáčem a fénem můžete své vlasy pěkně upravit. Pokud chcete mít více vln, objemu nebo kudrlin, je tento kartáč to, co potřebujete. Co je ale dobrý fénový kartáč? Rádi bychom vám pomohli najít skvělý fénový kartáč, abyste si mohli vytvořit krásný vzhled vlasů.

Třídění

Na stránku
Featured
Typ dárku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka

Kartáč na fénování

Foukací kartáč, kulatý kartáč nebo také fén s kulmou se používá k fénování vlasů do hladkého a rovného vzhledu nebo k vytvoření vln a kudrlin. U těchto kartáčů vždy potřebujete fén. Většina kulatých kartáčů se v dnešní době vyrábí s válcem s keramickým povrchem. Díky tomu se rychleji zahřívají a déle udržují teplo, což umožňuje lepší úpravu vlasů. Používáte již k úpravě vlasů fénový kartáčový nástroj?

Nejlepší kartáč do fénu

Nejlepší fénovací kartáč (nebo nejlepší kulmovací kartáč) je velmi osobní záležitost. Chcete pevné lokny, nebo si potrpíte na vlny a objem? Pro krátké vlasy se často volí kulatý kartáč s malým průměrem a pro středně dlouhé a dlouhé vlasy je vhodný kartáč s větším průměrem. Nejlepší volba fénovacího kartáče se tedy liší člověk od člověka, ale jedním z našich nejprodávanějších fénovacích kartáčů je Olivia Garden Nanothermic C+I Thermal 44mm. V naší nabídce máme několik dalších kulatých kartáčů. K dispozici jsou například 12mm, ale také 83mm. Jak vybrat ten nejlepší průměr pro vaše vlasy? Pro krátké vlasy je vhodný kartáč s malým průměrem, od 12 mm do přibližně 25 mm, který vytvoří pevné lokny. Kartáč o průměru 25 mm až 40 mm je vhodný pro středně dlouhé vlasy. Pokud jej chcete použít k vytvoření kvalitních loken nebo naopak k vytvoření vln a trochu objemu, průměr se opět liší. Pro vlasy spadající přes ramena se často volí 40mm a větší, aby se ve vlasech vytvořily pěkné vlny.

Kulatý kartáč

Vytváření účesu kulatým kartáčem je oblíbenou technikou, pokud jde o úpravu vlasů. S kulatým kartáčem vytvoříte větší lesk, objem a dokonalý styling při vysoušení vlasů fénem. Experimentujte s různými velikostmi kartáčů a technikami, abyste dosáhli požadovaného výsledku, a užívejte si profesionálně vypadajícího účesu!

Rozdíl mezi fénovacím kartáčem a horkovzdušným kartáčem

Horkovzdušný kartáč funguje na elektřinu a doslova fouká horký vzduch. Díky tomu se vaše vlasy krásně natočí. Přejeďte kartáčem po vlasech a vytvořte pěkný účes. Foukací kartáč nebo kulmofén jsou kulaté kartáče, které umožňují vyfoukat do vlasů krásné lokny, vlny a objem.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.