doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kartáč na vlasy

S dobrým kartáčem a fénem si můžete vlasy pěkně upravit. Pokud chcete více vln, objemu nebo kudrlin, potřebujete tento kartáč. Jaký je ale dobrý kartáč na vlasy? Rádi bychom vám pomohli najít skvělý fénovací kartáč, abyste si mohli vytvořit krásný vzhled vlasů.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Kartáč na fénování

Foukací kartáč, kulatý kartáč nebo také fén s kulmou se používá k fénování vlasů do hladkého a rovného vzhledu nebo k vytváření vln a kudrlin. U těchto kartáčů vždy potřebujete fén. Většina kulatých kartáčků se dnes vyrábí s válcem potaženým keramikou. Díky tomu se rychleji zahřívají a déle udržují teplo, což umožňuje lepší úpravu vlasů. Používáte k úpravě vlasů kartáč na vlasy?

Nejlepší kartáč na vlasy pro fén

Nejlepší kartáč na fénování (nebo nejlepší kartáč na kulmování) je velmi osobní záležitost. Chcete mít pevné lokny, nebo si přejete trochu více vln a objemu? Pro krátké vlasy se často volí kulatý kartáč s malým průměrem a pro středně dlouhé a dlouhé vlasy je vhodný kartáč s větším průměrem. Nejlepší volba fénového kartáče se tedy liší, ale naším nejprodávanějším fénovým kartáčem je Olivia Garden Nanothermic C+I Thermal 44mm. V naší nabídce máme několik dalších kulatých kartáčů. Ty jsou například k dispozici ve velikosti 12 mm, ale také 83 mm. Jak vybrat nejlepší průměr pro vaše vlasy? Pro krátké vlasy je vhodný kartáč s malým průměrem, 12 mm až asi 25 mm, který vytvoří pevné lokny. Pro středně dlouhé vlasy je vhodný kartáč o průměru 25 až 40 mm. Chcete-li ji použít k vytvoření pořádných loken nebo naopak k vytvoření vln a trochu objemu, průměr se opět liší. 40 mm a větší se často volí pro vlasy, které spadají přes ramena, aby vytvořily pěkné vlny ve vlasech.

Rozdíl mezi fénovým a horkovzdušným kartáčem

Horkovzdušný kartáč pracuje na elektřinu a doslova fouká horký vzduch. Vlasy se tak dají pěkně natočit. Projděte kartáčem vlasy a vytvořte pěkný účes. Foukací kartáč nebo kulmofén jsou kulaté kartáče, které vám umožní vyfoukat krásné kudrny, vlny a objem vlasů.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.