doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Chránič krku

Chránič krku pro holiče je typ krytu umístěný mezi krytem a pokožkou klienta. Leží na krku klienta a chrání ho. Chránič krku zachycuje vlasy při stříhání klienta, ale zároveň je odolný vůči barvě na vlasy. Na adrese Salontotal.cz máme různé typy chráničů krku. Prozkoumejte naši nabídku a zjistěte, který z nich vám nejlépe vyhovuje.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka

Proč používat chránič krku?

Používání chrániče krku je důležité pro zajištění hygieny v kadeřnictví. Zabraňuje tomu, aby se vlasy dostaly na oblečení klienta, a usnadňuje udržování čistoty v kadeřnictví. Navíc poskytuje zákazníkovi pohodlí při stříhání, protože vlasy nepadají přímo do krku. Kromě toho chrání oblečení klienta například při použití barvy na vlasy.

Použití chrániče krku

Před nasazením chrániče je třeba chránič krku jemně, ale pevně nasadit na krk klienta. Chránič lze připevnit stisknutím elastického okraje se dvěma modrými samolepicími konci. Chránič je měkký, pružný a bez šněrování. Výrobek je na jedno použití a po použití jej lze vyhodit do zbytkového odpadu. Existují také chrániče, které můžete po použití vyprat.

Typy chráničů krku

Chrániče krku jsou k dispozici v různých typech, které se liší podle značky. Některé chrániče jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, který pomáhá udržet vlasy mimo. Na adrese Salontotal.cz máme chrániče od značek, jako je Comair. Chrániče Comair jsou 100% voděodolné a natahovací. Chrániče se navíc snadno skládají, takže se hodí pro každého zákazníka.

Objednat z Salontotal.cz

V naší nabídce máme ty nejlepší chrániče krku, které zajišťují čistotu a hygienu pro klienty i v salonu. Pokud jste se nadchli, můžete si výrobky objednat na adrese Salontotal.cz a získat dopravu zdarma již od 35 eur. Pokud si objednáte zboží od neděle do pátku před 22:00, uděláme vše pro to, abychom vám balíček doručili domů následující den. Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.