doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Rovnací zařízení

Když chcete mít opravdu krásné rovné vlasy, je žehlička na vlasy vaším nejlepším přítelem. Salontotal.cz nabízí širokou škálu vysoce kvalitních žehliček na vlasy. Nezáleží na tom, zda máte husté nebo řídké vlasy a zda chcete vlasy upravovat denně nebo jen příležitostně. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si. Máte pochybnosti o nejlepší volbě? Rádi vám pomůžeme vybrat tu nejlepší žehličku na vlasy.

Třídění

Na stránku
Featured
Typ dárku
Kategorie
Cena
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Žehlička na vlasy s keramickými destičkami

Chcete extra ochranu pro své vlasy? Pak si vyberte žehličku na vlasy s keramickými destičkami. Poskytují vlasům dodatečnou ochranu před teplem. Také se rychleji zahřívají a vlasy jsou po nich mimořádně hladké a lesklé. Tento typ je vhodný zejména pro osoby s řídkými nebo středně hustými vlasy.

Poznámka: žehlička s keramickým povrchem se liší od žehličky s keramickými destičkami. Je to proto, že povlak je nanesen na hliníkový podklad a časem se může opotřebovat. To však platí pouze v případě, že ji používáte velmi často. Pokud žehličku používáte jen několikrát měsíčně, je dobrou volbou také keramický povlak.

Akumulátorová žehlička na vlasy

Potřebujete žehličku na cestách? Pak se hodí, když máte bezdrátový. Snadno je nabijete doma a můžete si je vzít s sebou. Dobrá bezdrátová žehlička na vlasy vydrží až hodinu, takže si můžete vlasy upravovat klidně i na cestách. Je to také praktická pomůcka na cesty, protože nepotřebujete elektrickou zásuvku!

Parní rovnačka

Chcete-li vlasy méně poškodit, určitě je dobrou volbou také parní žehlička. Díky páře jsou vlasy během stylingu dobře chráněny a hydratovány. Nejenže budete mít krásně rovné vlasy, ale vaše vlasy budou také pevnější a zdravější. Také u parních žehliček máte jednoduše na výběr z několika teplot a i zde je vhodné začít s nízkou teplotou, abyste se postupně dostali ke správnému nastavení.

Pečujte o své vlasy

Při úpravě vlasů dbejte na to, abyste o ně dobře pečovali. Teplo z žehličky na vlasy totiž může být pro vaše vlasy škodlivé, pokud nepoužíváte správné produkty. V každém případě vždy používejte přípravek na ochranu vlasů před teplem. Doporučujeme také žehličku na vlasy s keramickými destičkami, které vlasy poškozují mnohem méně. Velkým zákazem je použití na mokré vlasy: vlasy se okamžitě spálí! Předtím si vlasy dobře umyjte (nejlépe dvakrát), použijte kondicionér, naneste přípravky na ochranu před teplem a vlasy při česání důkladně vysušte.

Lze použít i na lokny

Slovo naznačuje něco jiného, ale žehličky na vlasy se často používají i k vytváření loken. Ujistěte se, že máte hrnec se zaoblenou keramickou deskou. Obtočte vlasy kolem žehličky na spodní straně a protáhněte je. Vytvoříte tak lesklý účes nebo kudrlinu ve spodní části vlasů. Vždy si předem pečlivě zkontrolujte, zda je vaše žehlička na vlasy vhodná pro tvorbu loken! Bez ohledu na typ vlasů však při prvním stylingu vždy začněte s nejnižším nastavením. Pokud nejste spokojeni, použijte příště vyšší nastavení. Tím zajistíte, že vlasy nebudou zbytečně vystaveny přílišnému teplu!

Potřebujete pomoci s výběrem?

Najít správnou žehličku na vlasy může být složité, takže pokud si nevíte rady, neváhejte nás požádat o pomoc! Naši odborníci o tom vědí vše a mohou vám přesně říci, jaká je ta správná volba pro vaše vlasy.

Často kladené otázky

Jak horká by měla být žehlička na vlasy?

Jak horká by měla být žehlička na vlasy, závisí na tloušťce vašich vlasů. U řídkých vlasů doporučujeme maximálně 180 stupňů. Máte pěkně husté vlasy? Poté můžete přejít na vyšší teploty, ale vždy postupně zkoušejte, na jakou teplotu můžete jít. Nechcete si přece hned zničit vlasy, pokud se ukáže, že jsou řidší, než jste si mysleli.

Jsou žehličky na vlasy stejné jako kulmy?

Ne, ale existují kleště, které umožňují provádět obě činnosti. Kulma je obvykle kulatá a žehlička na vlasy plochá. A samozřejmě se liší i účel, s kulmou vytváříte lokny, s žehličkou chcete dosáhnout pravého opaku.

Jak často byste měli používat žehličky na vlasy?

Jak často můžete žehličku na vlasy používat, závisí na tloušťce vašich vlasů, ale v každém případě doporučujeme nepoužívat ji denně. Teplo z žehličky vlasy poškozuje a vlasy potřebují čas, aby se z toho zotavily. Pokud si všimnete, že se vaše vlasy poškozují, používejte žehličku méně často.

Kolik stojí žehličky na vlasy?

Salontopper nabízí žehličky na vlasy od 24,95 €, takže rozhodně nemusí být drahé! Všimněte si, že levnější žehličky jsou určeny pro lidi, kteří je používají méně často. Chcete vědět, jaká je nejlepší žehlička na vlasy? Pak se obraťte na náš zákaznický servis nebo požádejte o radu svého kadeřníka.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.