doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kadeřnické nůžky

Stříhání profesionálními kadeřnickými nůžkami zajišťuje optimální výsledky. Ať už s kadeřnictvím teprve začínáte, nebo už máte dlouholeté zkušenosti: s jedněmi z nejlepších kadeřnických nůžek začnete dobře. Na adrese Salontotal.cz najdete nůžky na stříhání i nůžky na šlehání. Naše nůžky vydrží dlouho a můžete s nimi pracovat přesně. Profesionální nůžky s ostrými a přesnými čepelemi snadno zajistí čistý střih. Značky jako Jaguar, Kansai a E-kwip jsou k dispozici na adrese Salontotal.cz. Ceny nůžek se u jednotlivých značek liší. Na Salontotal.cz, nabízíme první kadeřnické nůžky za 39,95 € za kus. Sady kadeřnických nůžek najdete také na Salontotal.cz. Pomocí nůžek effileer můžete vlasy ztenčit a vytvořit tak krásný gradient. Nabízíme prvotřídní nůžky effileer od 49,95 € za kus v různých značkách, například Joewell a Comair.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka

Nejlepší model kadeřnických nůžek

Každému vyhovují jiné nůžky. Někteří kadeřníci dávají přednost určité značce nebo typu nůžek. Holičské nůžky se vyrábějí z různých druhů oceli. Při nákupu nůžek je důležité věnovat pozornost hodnotě HRC, což je zkratka pro tvrdost oceli Rockwell C. Většina nůžek má klasickou opěrku malíčku; kousek kovu za pravým okem. Tato malá opora prstů zajišťuje nošení váhy. Kromě toho je důležitý i design; zvolíte nůžky s normální nebo ergonomickou rukojetí? Rozdíl v úchopu může práci zpříjemnit nebo urychlit: záleží na tom, co vám nejlépe vyhovuje.

Velikosti nůžek

Kadeřnické nůžky se často udávají v palcích. U nůžek platí, že čím větší nůžky, tím rychleji se dostaví výsledky. Palce popisují stříhací plochu, takže čím větší je stříhací plocha, tím více vlasů můžete ostříhat. Na adrese Salontotal.cz máme nůžky o velikosti 5 až 6,5 palce. Nejběžnější velikost nůžek je 5,5 palce, což je 14 cm.

Koupě kadeřnických nůžek na Salontotal.cz

Různé možnosti a funkce holičských nůžek najdete na správném místě na adrese Salontotal.cz. Kromě všech nůžek a nožů, které nabízíme, máme mnoho dalších výhod. Například při objednávce za 35 EUR a více máte dopravu zdarma. Platí následující: objednáno do 22:00 od neděle do pátku večer, doručeno zítra. Kromě toho máme certifikát Thuiswinkel Waarborg a od lidí, kteří si ho objednali před vámi, jsme dostali známku 9,4.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.