doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Glynt

Hledáte spolehlivou značku pro jemné vlasy, která vám vždy nabídne ty nejkvalitnější vlasové produkty? Pak je pro vás Glynt tím pravým místem. Nabídka je velmi široká, takže v ní najdete produkty pro každý typ vlasů a pro každé přání. Jste na produkty zvědaví, nebo je používáte už léta a jste jejich velkými fanoušky? Na Salontotal.cz můžete nakupovat největší sortiment výrobků Glynt v Nizozemsku! Na Salontotal.cz si můžete zakoupit Spider Cream, Malibu Smoothing Cream a Mat Modeler. Jedno je jisté: produkty Glynt nikdy nezklamou! Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
Glynt
Featured
Problémy s vlasy
Huidtype
Kategorie
Cena

Lahodné použití přípravku Glynt

Vlasové produkty Glynt jsou profesionální přípravky pro péči o vlasy známé svou kvalitou a schopností posilovat a chránit vlasy. Na této značce je také sympatické, že jsou zde k dispozici jemné výrobky pro každou peněženku. Mezi hlavní výhody vlasových produktů Glynt patří:

  • Vysoce kvalitní ingredience: Produkty společnosti Glynt obsahují vysoce kvalitní složky, jako je keratin, aminokyseliny a vitaminy, které vlasy posilují a chrání.
  • Posiluje a obnovuje vlasy: Tyto produkty jsou speciálně navrženy tak, aby posilovaly a obnovovaly vlasy před poškozením.
  • Vhodné pro všechny typy vlasů: Společnost Glynt vyrábí produkty pro všechny typy vlasů, ať už máte kudrnaté, rovné nebo vlnité vlasy.
  • Různé produktové řady: Existují různé produktové řady pro různé typy vlasů a problémy s vlasy. Díky tomu si můžete snadno vybrat ten správný produkt pro své specifické potřeby.
  • Profesionální použití: Vlasové produkty Glynt jsou také speciálně navrženy pro profesionální použití v salonech, takže kvalita produktů je často vysoká.
  • Menší závislost na stylingových přípravcích: Tyto produkty zajišťují pevnější vlasy a menší krepatění, což znamená, že potřebujete méně stylingových přípravků, a tím šetříte náklady.

Koupit produkty na vlasy Glynt na Salontotal.cz

Chcete si vyzkoušet výhody těchto lahodných produktů Glynt na vlastní kůži? Pak si ještě dnes objednejte požadované produkty z nejširší nabídky na Salontotal.cz. Pak uděláme vše pro to, abychom vám vaše oblíbené produkty zaslali co nejdříve. Pokud si objednáte do 22:00 od neděle do pátku, uděláme vše pro to, abychom vám zásilku doručili následující pracovní den! A pokud si objednáte zboží za 35 € nebo více, neplatíte žádné poštovné. Máte dotazy týkající se produktu nebo jiných záležitostí? Obraťte se na náš zákaznický servis. K dispozici jsou od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.