doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Mason Pearson

Mason Pearson

Na adrese Salontotal.cz najdete širokou nabídku kartáčů na vlasy Mason Pearson. Když vezmete do ruky jeden z jemných štětců Mason Pearson, okamžitě pocítíte jeho kvalitu a kouzlo. Jedno je jisté, jakmile si zvyknete na kartáč Mason Pearson, už nikdy nebudete chtít nic jiného! Kromě rychlého rozčesávání vlasů má mnoho dalších skvělých funkcí... Více informací >>

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Mason Pearson Brush

Historie... ve skutečnosti se jedná o rodinnou společnost, která existuje již 130 let. Je proto plný řemeslného zpracování a inovací. Tento po generace oblíbený britský design stále patří k nejlepším na trhu. Mason Pearson, inženýr a vynálezce značky, začal svou kariéru jako konstruktér tkalcovských stavů na zpracování vlny. O něco později Mason jako první vynalezl vrtačku s kartáčem, a tak se zrodila tato úžasná značka!

Ručně vyrobený kartáč

V sortimentu společnosti Mason Pearson najdete velmi širokou škálu kartáčů na vlasy pouze té nejvyšší kvality. Jemně rozčesává vlasy, zanechává krásný lesk a stimuluje prokrvení pokožky hlavy. Zkrátka hebké, lesklé a zdravé vlasy po použití jednoho z jemných kartáčů na vlasy Mason Pearson. Trvalo až do roku 1905, než se zdokonalil a zdokonalil svou techniku, která se stále musela z velké části vyrábět ručně. Tak se zrodil pneumatický kartáč na vlasy s gumovým polštářkem, který si nechal patentovat. Základní produkt se od 20. let minulého století téměř nezměnil, stále ve vlasech působí kouzelně a mnozí na něj přísahají!

Různé typy kartáčů

Jaký je rozdíl v kartáčcích Mason Pearson? Je důležité se nejprve podívat na typ vašich vlasů a zvážit jejich tloušťku. Například Mason Pearson Small Extra Pure Bristle B2 je speciálně navržen pro jemné vlasy. Kartáč Mason Pearson BN3 Handy Bristle & Nylon je opět vhodný pro normální až husté vlasy. To je také zřetelně vyznačeno na kartáčích.

Jak čistíte kartáč Mason Pearson?

Je důležité udržovat kartáč na vlasy čistý a aktualizovaný. K tomuto účelu se dodává malý kartáček, kterým můžete kartáček pravidelně čistit. Ke kartáčku jsou přiloženy podrobné informace o tom, jak udržovat kartáček v dobrém stavu, aby vydržel co nejdéle. K čištění kartáčku například nepoužívejte čisticí prostředky, protože by došlo k poškození štětin a červeného polštářku. Kartáč na vlasy je odolný výrobek, který vám vydrží dlouhá léta! Při čištění kartáčku můžete také použít stránku Mason Pearson Hairbrush Cleaner 100ml.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.