doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Pier Augé

V roce 1961 Pierre Jules Augé, vizionář a oddaný lékárník, vyvinul svůj první kosmetický přípravek jako vyznání lásky své ženě Lucienne, jejíž pleť byla křehká a jemná. Seznamte se s výrobky Pier Augé nyní. Více informací >>

Třídění

Na stránku
Pier Augé
Huidtype
Složení
Kategorie
Cena

Funkce Pier Augé

  • Francouzská značka
  • Více než 60 let zkušeností
  • Na základě vědeckého výzkumu
  • Zrozena z lásky k pleti

Funkce Pier Augé

  • Francouzská značka
  • Více než 60 let zkušeností
  • Na základě vědeckého výzkumu
  • Zrozena z lásky k pleti

O značce

Pier Augé, značka, kterou si vaše pleť zaslouží. Ve světě péče o pleť existuje nespočet značek, které slibují péči o pleť, ale Pier Augé jde dál. Již více než 60 let je tato francouzská značka synonymem přirozené krásy a nadčasové elegance. Dopřejte své pleti péči, kterou si zaslouží, a užívejte si zářivou a zdravou pokožku!

Historie značky Pier Augé

Značka Pier Augé, založená v roce 1961, nese jméno svého vizionářského zakladatele Pierra-Julese Augé. Jeho cílem bylo vytvořit inovativní produkty péče o pleť, které by zvýraznily přirozenou krásu pleti bez drsných chemických látek. Od samého počátku se značka zaměřovala na spojení vědy a přírody, aby poskytla řešení pro širokou škálu problémů s pletí. Výrobky dodávají pleti vše, co potřebuje, aby zůstala silná a zdravá.

Výrobky

Filozofie značky Pier Augé se točí kolem respektu k pleti a životnímu prostředí. Značka chápe, že každá pleť je jedinečná, a proto vyžaduje řešení na míru. Výrobky značky jsou vyvíjeny s využitím nejmodernějších vědeckých poznatků a technologií, ale bez kompromisů v oblasti použitých ingrediencí. Dalším důležitým aspektem filozofie je příslib bezpečnosti a transparentnosti. Všechny výrobky jsou důkladně testovány a splňují nejpřísnější bezpečnostní normy. Navíc nejsou testovány na zvířatech.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.