doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

 

L'Oréal Professionnel

L'Oréal Professionnel je pravděpodobně první značkou, která se lidem vybaví, když slyší slovo vlasová kosmetika. A to dává smysl, protože se jedná o jednu z největších značek v oboru vlasů. Od roku 1909 vyrábí společnost L'Oréal Professionnel nejinovativnější produkty pro velké kadeřnické firmy. Značka vytváří produkty, které vycházejí z potřeb nejnáročnějších odborníků a pomáhají jim rychle dosáhnout nejlepších výsledků. L'Oréal Professionnel je kvalitní značka s mnoha produkty dostupnými na Salontotal.cz. Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
L'Oréal Professionnel
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

L'Oréal Professionnel: protože za to stojíte

Kdyby měla společnost L'Oréal Professionnel popsat své vlastní DNA, bylo by to inspirování profesionálů nejnovějšími trendy. Jedním ze způsobů, jak toho značka dosahuje, je účast na nejvýznamnějších světových módních přehlídkách. Společnost se snaží být jedničkou v oblasti vlasových trendů. Vždy sledují nejnovější trendy na přehlídkovém mole, u celebrit i v ulicích, aby L'Oréal Professionnel mohl přispět ke všem účesům, které si zákazníci přejí. Proč? Protože za to stojí. To je slogan, který značka propaguje. K tomu společnost poskytuje nejlepší školení, nástroje a produkty.

Tlak, který společnost vyvíjí na své okolí, je minimální. Proto mají všechny produkty zastřešující skupiny L'Oréal Professionnel (do které patří mimo jiné také Redken, Kérastase a Matrix) lepší sociální profil. To znamená, že se jim podařilo vytvořit menší ekologickou stopu u všech receptur, respektují biologickou rozmanitost, vyrábějí recyklovatelné a ekologické obaly a zastavili odlesňování.

Oblíbené produkty L'Oréal Professionnel ze skupiny Salontotal.cz

Že má L'Oréal také skvělé stylingové produkty pro muže, dokazují L'Oréal Professionnel Homme Clay 50 ml a Homme Mat 80 ml. Oba produkty mají pevnou fixaci, jsou přetvarované a mají matný povrch. V tomto seznamu nesmí chybět celá řada Tecni.Art. Tato řada ve vás probudí umělce: vytvarujete si vlasy do libovolného tvaru!

Produkty L'Oréal Professionnel kupujte na adrese Salontotal.cz

Nechte se hýčkat těmi nejlepšími produkty od L'Oréal a kupte si je nyní na Salontotal.cz. Pokud si zakoupíte více produktů v hodnotě 35 € nebo více, je doprava zcela zdarma. S našimi produkty se můžete opravdu rozmazlovat, aniž byste příliš utráceli. Pokud si objednáte zboží do 22:00 od neděle do pátku, uděláme vše pro to, abychom vám ho doručili domů následující den. Máte nějaké dotazy týkající se produktu nebo jiných záležitostí? Obraťte se na náš zákaznický servis. K dispozici jsou od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.