doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Nástroje na hřebíky

Nástroje na nehty jsou nepostradatelné pro dokonalé nehty! Ať už si děláte manikúru doma, nebo pracujete jako profesionální manikérka, správné nástroje vám usnadní a zefektivní celý proces. Chcete si upravit nehty nebo vytvořit ta nejkrásnější umělecká díla pomocí laku na nehty? S nástroji na nehty z Salontotal.cz si můžete vytvořit ty nejkrásnější nehty pro každou příležitost!

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka

Nástroje na tečkování nehtů

Nástroj na tečkování je příkladem jednoduchého a účinného nástroje na tvorbu přesných a jedinečných vzorů nehtů. Skládá se z krátké kovové tyčinky s kuličkou na konci a používá se k nanášení a tvarování drobných teček na nehty. Možnosti jsou neomezené - od jednoduchých teček až po složité vzory. Experimentujte s různými barvami a tvary a ozvláštněte každou manikúru těmito praktickými nástroji. Podívejte se například na naši sadu nástrojů pro tečkování NailPerfect.

Držák nehtových formulářů

Absolutním doplňkem nehtového studia nebo samozřejmě jen doma je držák na nehtové formičky. Držák forem na nehty je nástroj pro vytváření gelových nehtů. Skládá se z plastového držáku, do kterého se vkládají formy na hřebíky. Tento nástroj na nehty usnadňuje a zpřesňuje proces nanášení gelových a modelovacích nehtů. Jinými slovy, super šikovný! Samozřejmě se nejedná o jediný šikovný produkt, takže se nezapomeňte podívat na zbytek naší nabídky. Viděli jste například náš krásný kartáček na nehty? Vyzkoušejte si to sami!

Koupit nástroje na nehty na Salontopper

Šikovné nástroje na nehty samozřejmě najdete ve svém oblíbeném obchodě Salontopper! Vytvořte si ty nejkrásnější vzory nehtů s našimi krásnými produkty! A nezapomeňte se s námi podělit o krásná umělecká díla prostřednictvím sociálních médií! Pokud si objednáte do 22:00 od neděle do pátku, uděláme vše pro to, abychom vám zásilku doručili následující pracovní den! A pokud si objednáte zboží za 35 € nebo více, neplatíte žádné poštovné. Máte nějaké dotazy týkající se produktu nebo jiných záležitostí? Obraťte se na náš zákaznický servis. K dispozici jsou od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.