doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

La Riche Instrukce

Barvu La Riche Directions lze shrnout do několika slov: žádný amoniak, žádný peroxid, žádné PPD, žádné živočišné složky a přísná politika bez zvířat, bez krutosti a veganská. Díky tomu nabízí La Riche Directions nejen nejlepší barvu na vlasy, ale také nejbezpečnější volbu pro lidi i zvířata. Proto na Salontotal.cz prodáváme mnoho barev La Rich Directions. Můžete si tak obarvit vlasy na společensky uvědomělé nejkrásnější barvy. Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Barvy z La Riche Directions

Líbí se vám extrémní barva? Červený mák, tmavý tulipán, růžový plameňák, mandarinka, fialová, modrá laguna, zelená jablka, stříbrná, bílý tón, fluorescenční záře. Mohli bychom pokračovat dál a dál! Hledáte novou barvu vlasů? La Riche Directions má snad nejbizarnější a nejrozsáhlejší výběr barev. V nabídce je neuvěřitelných 36 různých barev, takže vybrat tu správnou je obtížný úkol. Nemůžete si vybrat? Vždy si můžete koupit několik barev! Barvy si můžete namíchat i sami. S barvou La Riche Directions je toho možné tolik!

Alergeny La Riche Directions

La Riche Directions obsahuje jen velmi málo složek, které dráždí pokožku a vlasy, ale abyste si byli jisti, vyzkoušejte produkty nejprve na kousku pokožky, například na vnitřní straně lokte nebo za uchem. Kousek kůže omyjte, osušte ručníkem, rozetřete na něj trochu barvy a nechte zaschnout. Poté ji stejným způsobem vyperte a osušte. Všimli jste si, že vaše pokožka reaguje podrážděně, otéká, svědí nebo rudne? Pokud ano, raději produkt La Riche Directions nepoužívejte.

Použití La Riche

Rádi vám vysvětlíme, jak nejlépe aplikovat barvu La Riche Directions. Umyjte vlasy šamponem s vyváženým PH a vysušte je ručníkem. Poté barvu vyzkoušejte na neviditelném kousku vlasů a nechte ji 15 až 30 minut odstát. Stačí k tomu množství jedné čajové lžičky. Poté vlasy opláchněte a vysušte jako obvykle. Jste spokojeni? Pak může začít skutečné barvení s La Riche!

  1. Oblečte si ochranné rukavice a staré barvy
  2. Umyjte si vlasy šamponem s vyváženým PH. Tento krok nevynechávejte: zajistí nejlepší účinek barvy na vlasy La Riche Directions.
  3. Barvu vmasírujte do vlasů tak, aby se lehce napěnila. Ujistěte se, že máte zakryté všechny vlasy
  4. Nechte působit 15 až 30 minut, dokud se vám barva nebude líbit. Jestli je to správně, zjistíte z testu, který jste provedli předtím.
  5. Opláchněte je teplou vodou. Obličej a tělo si raději neoplachujte, proto doporučujeme, abyste při tomto kroku nevstupovali do sprchy.
použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.