doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Léčba vlasů

Potřebují vaše vlasy dlouhodobou péči a maska nebo kondicionér jim dostatečně nepomáhají? Pak je dobrým řešením vlasová kúra. Zdravé vlasy začínají dobrou péčí. Kromě mytí a hydratace vlasů je důležité pravidelně používat vlasovou kúru. Vlasové kúry obvykle trvají několik týdnů a mohou vyléčit různé problémy s vlasy. Pomocí správných kúr můžete svým vlasům dodat extra energii a zajistit jim zářivý a zdravý vzhled. Salontopper vám s tím rád pomůže a poví vám o všech našich různých produktech!

 

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s pokožkou hlavy
Problémy s vlasy
Složení
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Intenzivní ošetření poškozených vlasů

Pokud jsou vaše vlasy poškozené například barvením, stylingem nebo používáním tepelných nástrojů, je důležité jim dopřát extra péči pomocí intenzivní vlasové kúry. Tyto kúry často obsahují složky, jako je keratin, proteiny a oleje, které vlasy vyživují a obnovují zevnitř. Zvolte například masku na vlasy nebo bezoplachový kondicionér, který vlasům poskytne extra péči po celý den.

K dispozici máte také například vlasové kúry pro citlivou pokožku hlavy, jako je Kerastase Specifique Cure Apaisante. Tato kúra pomáhá pokožce hlavy relaxovat a během čtyř týdnů se zmírní problémy, jako je svědění, podráždění a zánět. Podívejte se rychle mezi naši širokou nabídku vlasových kúr pro každý typ vlasů!

Nejlepší vlasová kúra pro suché vlasy

Trápí vás suché vlasy a jejich krepatění? Pak je hydratační kúra na vlasy nutností. Tyto kúry často obsahují přírodní oleje, jako je arganový olej, jojobový olej a kokosový olej, které vlasy hloubkově hydratují a vyživují. Zvolte například olejovou kúru nebo hydratační masku na vlasy, která vašim vlasům navrátí hedvábnou hebkost.

Posilující vlasová kúra pro tenké vlasy

Pokud jsou vaše vlasy řídké a bez života, můžete jim dodat sílu pomocí posilující vlasové kúry. Tyto kúry často obsahují složky, jako je kolagen, keratin a vitaminy, které vlasy posilují zevnitř a dodávají jim větší objem. Zvolte například vlasové sérum nebo masku na objem vlasů, která vlasům navrátí objem.

Vyberte si správnou vlasovou kúru pro svůj typ vlasů

Je důležité zvolit správnou vlasovou kúru pro svůj typ vlasů. Pokud máte například tenké vlasy bez života, zvolte posilující kúru. Pokud máte suché a krepaté vlasy, zvolte hydratační vlasovou kúru. A pokud máte poškozené vlasy, zvolte intenzivní kúru. Poraďte se také se svým kadeřníkem, jaká vlasová kúra je pro vaše vlasy nejvhodnější.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.