doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

I.C.O.N

Hledáte tu nejlepší péči pro své vlasy? Pak jsou vlasové přípravky ICON přesně to, co potřebujete. Tyto vysoce kvalitní vlasové přípravky, navržené odborníky v kadeřnickém průmyslu, jsou speciálně vyvinuty pro péči a ochranu vašich vlasů. Kombinují sílu přírodních a zodpovědných složek s inovativními a pokročilými recepturami A to nejlepší? Tyto jedinečné vlasové produkty ICON si můžete objednat online a nechat si je doručit přímo domů.

Třídění

Na stránku
Featured
Problémy s vlasy
Složení
Kategorie
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně
Cena
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně

Funkce I.C.O.N.

 • Udržitelné a přírodní složky
 • Bezpečné barvy
 • Bez parabenů a sulfátů
 • Bohaté na antioxidanty a látky proti stárnutí
 • Veganské a bez krutosti

Funkce I.C.O.N.

 • Udržitelné a přírodní složky
 • Bezpečné barvy
 • Bez parabenů a sulfátů
 • Bohaté na antioxidanty a látky proti stárnutí
 • Veganské a bez krutosti

Čím jsou výrobky ICON tak výjimečné?

ICON se zaměřuje na lidi, jejich vlasy a krásu na světě. To se odráží i v jejich výrobcích. Výrobky se skládají z ekologických, přírodních a zodpovědných složek začleněných do inovativních a pokročilých receptur. Složení produktů ICON neobsahuje sulfáty ani parabeny! Výrobky také nejsou testovány na zvířatech a jejich obaly jsou recyklovatelné.

Vlasové produkty ICON: udržitelnost a inovace

Ve společnosti ICON věří v kombinaci udržitelných složek a nejmodernějších vědeckých technologií. Používají přírodní ingredience pocházející ze Země a jejich výrobky jsou veganské a bez krutosti. Díky rostlinným složkám z udržitelných zdrojů snižují svůj dopad na životní prostředí. Vlasové produkty ICON jsou bezpečné pro barvy a bohaté na antioxidanty a látky proti stárnutí.

Výrobky na vlasy ICON: Nejprodávanější produkty:

Zajímá vás, které vlasové produkty ICON si zákazníci nejvíce oblíbili? Mezi jejich nejprodávanější produkty patří hydratační stylingový krém ICON Mesh, olej ICON India a kúra ICON Cure by Chiara.

I.C.O.N. Mesh Moisturising Styling Cream (hydratační stylingový krém)

Tento jemný Mesh Styling Cream dodá vašim kadeřím krásnou texturu, aniž by je krepatil. Krém hydratuje díky bambuckému máslu a oleji babassu a chrání vlasy a zároveň zlepšuje rovnováhu vlhkosti.

I.C.O.N. India Oil (olej na vlasy)

Tento beztížný India olie posiluje a rozčesává dlouhé vlasy. Olej zkrotí problematické kadeře a je skvělý i pro barvené vlasy. Po použití oleje si všimnete, že vaše vlasy mají krásný lesk.

I.C.O.N. Cure by Chiara

Tento revitalizační přípravek Cure by Chiara conditioner plný vitamínů a minerálů se vsakuje hluboko do vlasů, které oživuje a posiluje. Přípravek posiluje, vyrovnává hladinu pH vlasů a poskytuje také ochranu barvy.

Objednejte si vlasové produkty ICON online v Nizozemsku

Chcete se přesvědčit o kvalitě značky ICON? Můžete! Vlasové přípravky ICON Nizozemsko si můžete snadno objednat online. Ať už hledáte nejprodávanější krém I.C.O.N. India Curl Cream pro kudrnaté vlasy nebo hydratační stylingový krém I.C.O.N. Mesh pro středně husté až husté vlasy, ICON má ideální produkt pro každý typ vlasů.

Vlasové produkty ICON online

Vyzkoušejte sílu vlasových produktů ICON na vlastní kůži a objednejte si je na Salontopper! Vyberte si ze široké nabídky šamponů, kondicionérů, stylingových přípravků a dalších produktů a brzy pochopíte, proč si tuto značku zamilovalo tolik lidí po celém světě.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.