doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Label.M

Label.M je oficiální značkou péče o vlasy londýnského týdne módy. Díky tomu je jednou z nejznámějších britských značek vlasů. Získala mnoho ocenění a titulů, takže si můžete být jisti dobrou kvalitou. Značka Label.M je inspirována módou a pomáhá dotvářet jakýkoli módní vzhled. Oni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck vedou umělecký tým, který se snaží Label.M neustále zdokonalovat. Chtějí inspirovat a rozvíjet kreativitu a individualitu profesionálních stylistů a zákazníků z celého světa novými nápady. Na Salontotal.cz prodáváme více než 60 produktů této skvělé značky, takže si prohlédněte nabídku a zjistěte, kterým vlasovým produktem doplníte svůj vzhled. Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Složení
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Typy a kategorie vlasů Label.M

Label.M vyvinula produkty pro každý typ vlasů. Poškozené, blond, chemicky ošetřené, suché, řídké, barvené, kudrnaté a mastné vlasy: pro každého je vhodný produkt, který vyhovuje stavu vašich vlasů. Svůj sortiment rozdělili do čtyř "c": cleanse (čistit), condition (upravovat), create (vytvářet) a complete (doplnit). Pod položkou cleanse najdete například šampony. V podmínkách se jedná o různé kondicionéry. Create představuje všechny produkty, které vám pomohou dostat vlasy do požadovaného tvaru. Dokončete kompletní: jedná se o produkty, jako jsou spreje na lesk nebo dokončovací spreje. S produkty Label.M můžete provádět celou vlasovou péči.

Label.M pro muže

Muži si mohou v Label.M vybrat také přípravky na vlasy, jako je skvělý šampon, tužidlo a různé gely, pomády a krémy. Také je dobré vědět: Label.M vyrábí několik produktů, které jsou zcela veganské. Pokud vás to zajímá, Label.M je to pravé místo.

Výrobky Label.M nakupujte na Salontotal.cz

Chcete chodit s těmi nejkrásnějšími vlasy jako na londýnském týdnu módy? Kupte si nyní své oblíbené produkty Label.M a vytvořte si vzhled, který se hodí na přehlídková mola. Objednávejte snadno na Salontotal.cz prostřednictvím našeho internetového obchodu. Objednáváte od neděle do pátku do 22:00? Pak uděláme vše pro to, abychom vám zásilku doručili domů následující den. Pokud si zakoupíte více produktů v hodnotě 35 € nebo více, neplatíte poštovné. Máte dotazy týkající se produktu nebo jiných záležitostí? Obraťte se na náš zákaznický servis. K dispozici jsou od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.