doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Nioxin vlasy

Nioxin je značka vlasové kosmetiky, která vám nejen pomůže pečovat o vaše vlasy, ale také bojuje proti jejich řídnutí. Řada Nioxin se skládá z čisticích přípravků (šamponů), přípravků na oživení vlasové pokožky (kondicionérů) a přípravků na ošetření vlasové pokožky (kúra/maska). S čisticími, revitalizačními a ošetřujícími přípravky máte k dispozici 6 různých systémů. Každý ze systémů je určen pro jiný typ vlasů. Výrobky jsou určeny pro muže i ženy. Objevte řadu Nioxin na Salontotal.cz a dopřejte svým vlasům tu nejlepší péči. Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
Featured
Problémy s vlasy
Složení
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Systémy vlasů Nioxin

Nioxin hair pracuje s různými systémy, které vašim vlasům zajistí tu nejlepší péči. Tento systém vlastně označuje typ léčby. Rozlišují například sílu vlasů, tloušťku vlasů, barvu vlasů, rovnováhu vlhkosti, hydrataci a hladkost vlasů. S každým systémem nebo produktem se zaměřuje na zlepšení vašich vlasů.

Vysvětlení systémů

Systém 1 posiluje a chrání strukturu vlasů a zabraňuje jejich lámání. Systém 2 chrání vlasy před poškozením a umožňuje dosáhnout plnějších a silnějších vlasů. Pro vlasy s intenzivní barvou je nejlepší použít systém 3. Systém 4 pomáhá vlasům obnovit rovnováhu vlhkosti, takže vlasy vypadají silnější a plnější. Pro hydrataci vlasů se doporučuje používat systém 5. Systém Nioxin 6 vytváří hladší a silnější vlasy. Chcete-li zjistit, který systém vám nejlépe vyhovuje, můžete si vybrat jednu ze zkušebních sad.

Ošetření a masky Nioxin

Kromě šamponů a kondicionérů má značka ve svém sortimentu také masky a ošetřující přípravky. Sérum proti vypadávání vlasů, okamžitý suchý čisticí prostředek, stylingová pěna : s produkty Nioxin pečujete o své vlasy tím nejlepším způsobem.

Objednat Nioxin vlasy z Salontotal.cz

Podařilo se nám vás nadchnout pro skvělé produkty společnosti Nioxin? Objednejte si svůj oblíbený systém ještě dnes na adrese Salontotal.cz a využívejte našich výhod. Pokud si objednáte zboží od neděle do pátku před 22:00, uděláme vše pro to, abychom vám balíček doručili domů následující den. Kromě toho získáte dopravu zdarma již od 35 €. Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.