doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Mastné vlasy

Častým problémem mužů a žen jsou mastné vlasy. Může se jednat o dědičný problém, ale může mít i jiné příčiny. Předcházejte mastným vlasům a dopřejte svým vlasům a pokožce hlavy potřebnou péči. Na Salontotal.cz nakupujte ty nejlepší produkty, jako je šampon na mastné vlasy a několik dalších vlasových přípravků.

Třídění

Na stránku
Featured
Problémy s pokožkou hlavy
Složení
Kategorie
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně
Cena
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně
Značka
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně

Příčina mastných vlasů

Mastné vlasy jsou způsobeny tím, že máte mastnou pokožku hlavy. Mazové žlázy na pokožce hlavy produkují maz, který udržuje pokožku zdravou a pružnou. Při mastné pokožce hlavy se produkuje příliš mnoho mazu, takže se vlasy rychleji mastí. To může být způsobeno hormonálními výkyvy, stresem, nezdravou stravou, pubertou, těhotenstvím, teplotou, používáním nesprávných vlasových přípravků, příliš častým mytím a česáním vlasů.

Co můžete dělat s mastnými vlasy?

Rádi bychom vám poskytli několik tipů, jak snížit mastnotu vlasů:

1. Nemyjte si vlasy příliš často! Příliš časté mytí vlasů odstraňuje přirozené tuky, což způsobuje, že pokožka hlavy produkuje více kožního mazu a výsledkem jsou mastné vlasy. Myjte si je 2-3krát týdně a v případě potřeby mezi tím používejte suchý šampon.
2. Používejte kondicionér pouze na délky a konečky vlasů. Právě ty potřebují nejvíce péče.
3. Používejte vlasové přípravky vhodné pro mastnou pokožku hlavy.
4. Vlasy myjte při nižší teplotě vody.
5. Vlasy nekartáčujte příliš často a sedejte si s rukama do vlasů co nejméně.

Nezbytné pomůcky pro mastné vlasy

Nakupujte ty nejlepší produkty pro mastné vlasy na Salontotal.cz. Jaký je váš oblíbený výrobek?

Šampon na mastné vlasy

Šampon na mastné vlasy šetrně čistí vlasy a pokožku hlavy. Tvorba mazu je potlačena a navrácena do rovnováhy. Užijte si čisté vlasy a čistou pokožku hlavy! Uvádíme pro vás některé z našich nejprodávanějších produktů:

 • Kérastase Specifique Bain Divalent obsahuje vitamin B6, který potlačuje tvorbu kožního mazu. Zároveň jsou vlasy vyživovány a posilovány působením glycinu. Užijte si silnější, zdravější a méně se mastící vlasy.
 • Redken Amino Mint Scalp Shampoo je čisticí šampon, který zajišťuje obnovení rovnováhy tvorby kožního mazu. Působení máty dodává krásný svěží pocit. Používáním tohoto šamponu si budete užívat čistou a svěží pokožku hlavy.
 • Stránka L’Oréal Professionnel SE Scalp Advanced Dermo-purifier Shampoo odstraňuje přebytečný maz z pokožky hlavy a vlasů. Pokožka je pročištěna a to pomáhá regulovat produkci kožního mazu.

Suchý šampon

Suchý šampon je opravdu nezbytným produktem, pokud máte sklon k mastným vlasům. Používejte ho mezi jednotlivými mytími jako osvěžovač, abyste mohli mytí na chvíli odložit. Mezi naše bestsellery patří např:

 • Wella Professionals EIMI Dry Me absorbuje přebytečný maz pomocí tapiokové mouky. Vlasy získají větší objem a matnou texturu.
 • Sebastian Professional Drynamic obsahuje práškové částice, které zajišťují absorpci přebytečného kožního mazu a dodávají vlasům větší objem, texturu a definici.
 • Přípravek Redken Deep Clean Dry Shampoo má krásnou květinovou vůni. Tento suchý šampon absorbuje přebytečný maz a nánosy, čímž zajišťuje pocit čistoty a svěžesti.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.