doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Barevné oplachování

Barevné oplachování má mnoho výhod. Téměř netrpíte zarůstáním, protože barva po několikerém vyprání stále více bledne. Díky tomu můžete také častěji vyzkoušet jinou barvu! Nelíbí se vám barva? Pak je opět venku a stačí ho jen několikrát umýt. Po opláchnutí jsou vlasy zdravější než při barvení a také se více lesknou.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka

Oplachování barvy vlasů

Oplachováním přidáte do vlasů pigment a můžete vytvořit teplejší nebo chladnější odstíny. Tento pigment se z vlasů vymývá po třech až šesti umytích. Obsahuje mnohem méně agresivních složek než barva na vlasy, a proto je k vlasům šetrnější. Máte například velmi poškozené vlasy po mnoha barvách, ale přesto chcete novou a svěží barvu? Pak se rozhodněte pro oplachování a vaše vlasy vám poděkují!

Chcete si udržet barvu co nejdéle? Pak doporučujeme dávat pozor na chlorovanou vodu a sluneční záření. Chlorovaná voda i slunce způsobí, že vaše barva vybledne a brzy ji začnete vidět méně. Pečujte o své vlasy například hydratací pomocí jemné masky na vlasy a budete se moci dlouho těšit z krásné nové barvy vlasů.

Oplachování barvou u kadeřníka

V kadeřnictví se často používá oplachování barvou. Kadeřník s ním mimo jiné koriguje barvu vlasů a upravuje ji zcela podle vašich představ. Kadeřník může používat různé typy. Máte například silnou nebo slabou aviváž; silná aviváž vydrží mnoho praní, zatímco slabou aviváž vyperete po 3 až 10 praních. Kromě těch od kadeřníka existují také jemné oplachovací přípravky pro domácí použití!

Dobré opláchnutí barvy

Je důležité zvolit kvalitní oplachovač, aby se barva dobře vybarvila a vy jste se mohli z výsledku těšit delší dobu. Kromě barevného oplachu existují také jemné barevné kondicionéry a barevné masky, které mimo jiné dodají vlasům pěkný barevný odstín. Kromě barevného pigmentu má barevný kondicionér a/nebo barevná maska také velmi pečující vlastnosti a používá se stejně jako běžné kondicionéry a masky. Díky kondicionéru nebo masce na barvu dosáhnete působivých výsledků s minimálním úsilím.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.