doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Třídění

Na stránku
System Professional
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Hairtype
Featured
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

System Professional

System Professional je první značkou, která vyvinula produktovou řadu reagující na individuální potřeby vlasů. V roce 1974 mateřská společnost Wella System Professional zajistila, že individuální diagnóza vlasů byla vodítkem pro složení správných produktů péče. Výrobky jsou ideální pro domácí použití a zlepšují stav vlasů.

Exkluzivní zážitek ze salonu na základě stavu vašich vlasů

Za posledních 40 let se společnosti System Professional podařilo vytvořit osobní "vlasovou mapu" pro každého jednotlivce. Na jejím základě se analyzuje pružnost, zdraví a vitalita vlasů. To vše závisí na množství lipidů ve vašich vlasech. Tato látka zlepšuje energetickou úroveň vašich vlasů. Zajišťuje také, aby kutikula byla a zůstala celistvá a pružná. Po tomto vyšetření lze z nabídky vytvořit více než 147 milionů kombinací, které budou vyhovovat vašim vlasům.

Nejoblíbenější produkty System Professional

Není možné vybrat jeden oblíbený výrobek z řady System Professional. Zcela záleží na typu vašich vlasů, které výrobky potřebujete. To zjistíte provedením individuální analýzy vlasů na webových stránkách System Professional. Systémy System Professional jsou rozděleny do tří pilířů. Produkty Color Save zajišťují zachování vaší krásné barvy vlasů a také chrání keratinovou strukturu. Výrobky Hydrate zajišťují, aby byly vaše vlasy hydratované a nevysušovaly se. Pro každého se tedy najde vhodný výrobek System Professional! Podívejte se na rozsáhlou nabídku.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.