doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Systém Professional

System Professional byla první značkou, která vyvinula produktovou řadu reagující na individuální potřeby vlasů. Mateřská společnost Wella prostřednictvím svých výrobků System Professional v roce 1974 zajistila, že individuální diagnóza vlasů je vůdčím principem při sestavování správných produktů péče. Výrobky jsou ideální pro domácí použití a zlepšují stav vlasů.

Třídění

Na stránku
System Professional
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Složení
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

 

Exkluzivní zážitek ze salonu podle stavu vašich vlasů

Za posledních 40 let se společnosti System Professional podařilo vytvořit individuální "vlasovou mapu" pro každého jednotlivce. Ta slouží k analýze pružnosti, zdraví a vitality vašich vlasů. To vše závisí na množství lipidů ve vašich vlasech. Tato látka zlepšuje energetickou úroveň vašich vlasů. Zajišťuje také, aby vlasová kutikula měla a zachovávala si celistvost a pružnost. Po tomto skenování lze z nabídky vytvořit více než 147 milionů kombinací, které přesně vyhovují vašim vlasům.

Nejoblíbenější produkty System Professional

Vybrat jeden oblíbený výrobek z řad System Professional není možné. Zcela totiž záleží na typu vašich vlasů, které produkty potřebujete. To zjistíte provedením individuální analýzy vlasů na webových stránkách System Professional. Systémy System Professional jsou však rozděleny do tří pilířů. Produkty Colour Save zachovávají vaši krásnou barvu vlasů a chrání keratinovou strukturu. Produkty Hydrate se starají o to, aby byly vaše vlasy hydratované a nevysušovaly se. Pro každého se tedy najde vhodný výrobek System Professional! Podívejte se brzy mezi rozsáhlou nabídku.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.