doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Ořezávání

Zastřihování vlasů je umění samo o sobě, takže dobrý zastřihovač nebo trimmer je nezbytný. Zastřihování zabraňuje roztřepení konečků a zlepšuje celkový stav vlasů. Kromě toho zastřihování pomáhá omezit zamotávání vlasů a usnadňuje jejich úpravu. Abyste dosáhli požadovaných výsledků, je důležité při výběru správného zastřihovače vždy věnovat pozornost tomu, k čemu se nejlépe hodí.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Použití zastřihovače nebo nůžek

Je důležité si uvědomit, že frekvence zastřihování vlasů závisí na individuálním růstu vlasů a jejich stavu. Obecně se doporučuje naplánovat zastřihování každých 8 až 12 týdnů. To se může lišit v závislosti na faktorech, jako je délka vlasů, struktura, používání tepelného stylingu a chemických úprav. Vždy je nejlepší naslouchat potřebám svých vlasů a požádat o radu profesionálního kadeřníka.

Údržba zastřihovače a strojků

Pravidelná údržba zastřihovače nebo strojků je nezbytná pro zajištění jejich optimálního výkonu a dlouhé životnosti. Po každém použití je důležité odstranit z čepelí a hřebenů zastřihovače nebo strojku zbytky vlasů a produktů. Kromě toho dbejte na pravidelné mazání čepelí, aby byl zachován jejich hladký chod, k čemuž byste měli používat olej nebo sprej. Nakonec včas vyměňte čepele a zkontrolujte baterii.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.