doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Řasy Ardell

Pokud hledáte řasy špičkové kvality, seznamte se s řasami Ardell. Tyto vysoce kvalitní výrobky jsou mezi ženami nesmírně oblíbené. Značka se stala nepostradatelným hráčem na poli umělých řas s obrovskou rozmanitou nabídkou. Díky této profesionální řadě už nemusíte chodit do salonu. Na Salontotal.cz samozřejmě nemůžeme zůstat pozadu, a tak nabízíme několik variant těchto krásných řas. Vytvořte si dokonalý pohled s těmito umělými řasami. Největší výhoda řas Ardell: jsou velmi lehké a velmi snadno se aplikují. Objevte je nyní na Salontotal.cz! Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Příběh řas Ardell

Oblíbené řasy Ardell jsou na trhu možná déle, než si myslíte. Značku založili v roce 1971 Arnold Miller a jeho žena Sydell. Spojením jejich jmen vznikla značka Ardell. Jejich poslání je prosté: dát ženám možnost, aby jejich oči byly krásné a nezapomenutelné. Poté, co uvedli na trh své první řasy s názvem Duralashes, které jsou dodnes oblíbené, začal nekončící úspěch této značky.

Styly řas Ardell

Mezi známé typy řas Ardell patří Ardell Wispies 810, Wispies Demi a Ardell Magnetic Lashes. A hledáte například jemné lepidlo na fixaci řas? Lepidlo z této kolekce zajistí, že vaše řasy zůstanou na svém místě po extrémně dlouhou dobu. Ať už hledáte přirozené, objemné nebo extrémní řasy, Ardell vám je nabídne.

Koupit řasy Ardell na Salontotal.cz

Dokážete si představit, jak nosíte tyto úžasné řasy Ardell? My také! Proto vám chceme řasy poslat co nejdříve. Pokud si objednáte do 22:00 od neděle do pátku, uděláme vše pro to, abychom vám zásilku doručili hned následující pracovní den! A pokud si objednáte za 35 € nebo více, poštovné je zcela zdarma. Máte nějaké dotazy týkající se produktu nebo jiných záležitostí? Pak se obraťte na náš zákaznický servis. K dispozici jsou od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.