doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Platba


Na stránce Salontotal.cz můžete použít různé platební metody. Při zpracování plateb spolupracujeme s poskytovatelem platebních služeb MultiSafepay. Společnost MultiSafepay přijala moderní bezpečnostní opatření, aby byly vaše údaje během transakce chráněny. To znamená, že všechny platby probíhají přes zabezpečené spojení SSL.

U všech platebních metod okamžitě obdržíme potvrzení o vaší platbě a můžeme rovnou přistoupit ke zpracování vaší objednávky. Všechny platební metody jsou zdarma!

Kreditní karta  
Objednávku jednoduše zaplaťte prostřednictvím kreditní karty MasterCard, Visa, Maestro nebo American Express.

PayPal
Pokud máte účet PayPal, můžete platit za všechny své online nákupy pomocí své e-mailové adresy.

Apple Pay
Pokud máte zařízení Apple, můžete snadno platit prostřednictvím služby Apple Pay. Platit například iPhonem, iPadem, hodinkami Apple Watch nebo MacBookem nebylo nikdy jednodušší!

Alipay

Banktransfer
Celkovou částku můžete jednorázově převést běžným bankovním převodem. Upozorňujeme, že doba zpracování platby může trvat až 2-3 pracovní dny.

Po zadání objednávky automaticky obdržíte údaje pro bankovní převod. Při platbě bankovním převodem nemůžeme vaši objednávku zpracovat okamžitě, a proto bude trvat déle, než bude vaše objednávka odeslána.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.