doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Úprava obočí

Úprava obočí je důležitou součástí vašeho líčení! Obočí je důležitou součástí vašeho vzhledu a může tvarovat a zvýrazňovat váš obličej. Dobře upravené obočí vytváří symetrický a upravený vzhled. A to samozřejmě může přispět k vašemu sebevědomí! Proto na Salontotal.cz prodáváme různé přípravky na úpravu obočí, které vám s tím pomohou. Protože chceme, abyste se i vy cítili skvěle s výrobky, které prodáváme! Kromě úpravy obočí prodáváme také produkty, které dodají vašim řasám požadovanou barvu a tvar.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka

Gel na úpravu obočí

Jednoduchou metodou úpravy obočí je použití gelu na obočí. Tento multifunkční gel na obočí dokáže obočí vytvarovat, udržet na místě a "nastavit". Díky tomuto stylingu obočí můžete obočí definovat a vypadat opět špičkově! Samozřejmě je důležité zvolit správnou barvu, která se hodí k vaší pleti a vlasům. Zdá se vám to obtížné? Pak se s námi spojte! Pak se společně podíváme na to, jaký styling obočí vám nejlépe vyhovuje!

Úprava řas

Kromě produktů na úpravu obočí můžete navštívit také stránky Salontotal.cz, kde si můžete vytvořit ty nejkrásnější řasy! Dlouhé a natočené řasy vytvářejí výrazný a dramatický pohled, který okamžitě přitahuje pozornost. Prodloužení a natočení řas zvýrazní přirozenou krásu očí a zvětší je a zvýrazní. A největší výhoda: neplatíte zdaleka tolik jako ve skutečném salonu! Kupte si například sadu Refectocil Eyelash Lift Kit a už nikdy nebudete muset natáčet řasy ani používat kleštičky na řasy. Ideální!

Produkty pro úpravu obočí si můžete koupit na adrese Salontotal.cz

Chcete chodit s upraveným obočím a řasami, jako byste právě navštívili kosmetický salon? Pak si ještě dnes objednejte produkty pro úpravu řas a obočí na Salontotal.cz! Pokud si objednáte do 22:00 od neděle do pátku, uděláme vše pro to, abychom vám zásilku doručili hned následující pracovní den! A pokud si objednáte zboží za 35 € nebo více, neplatíte žádné poštovné. Máte nějaké dotazy týkající se produktu nebo jiných záležitostí? Obraťte se na náš zákaznický servis. K dispozici jsou od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.