doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Pilník na nehty

K údržbě nehtů se používá pilník. Pomocí pilníku vytvarujte nehty a vyhlaďte jejich okraje. Na trhu jsou k dispozici různé druhy pilníků na nehty (např. na přírodní, akrylové nebo gelové nehty). Hledáte dobrý pilník na nehty? Najdete je na Salontopper!

 

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka

Pilník na nehty

Pilník je často vyroben z kovu, kartonu, skla nebo dřeva. Který typ materiálu je pro vás nejvhodnější, závisí na typu nehtu. Oblíbené typy jsou:

  • Standardní pilník na nehty: mnoho spotřebitelů a salónů má pravděpodobně jeden z nich. Tato bruska je oboustranná a na každé straně má dva různé typy zrnitosti. Ve skutečnosti jsou vhodné pro jakýkoli nehet a jsou široce prodávány.
  • Skleněný pilník na nehty: je vyroben ze skla, má jemná zrnka a je velmi odolný. Je ideální pro zjemnění a tvarování nehtů a vyhlazení důlků na povrchu nehtu.
  • Elektrický pilník na nehty: používají ho především profesionálové nebo spotřebitelé, kteří mají s manikúrou velké zkušenosti. Je elektrický a snadno a rychle opravuje/fixuje zlomené nehty.
  • Keramický pilník: je ideální pro slabé a lámavé nehty, protože je velmi šetrný k přírodnímu nehtu.
  • Nárazníkový blok: na každé straně má jiná zrna, takže můžete nárazníkový blok použít mimo jiné k tvarování a odstraňování hran. Při (domácí) manikúře je nepostradatelný vyrovnávací blok.

Jak používat pilník na nehty?

Při pilování nehtů je důležité mít na paměti několik bodů. Důležité je pilovat nehty pouze jedním směrem (ke středu nehtu), protože pokud budete pilovat stále nahoru a dolů, bude se na nehty vyvíjet tlak a mohou se objevit praskliny. Nikdy byste také neměli odstraňovat příliš mnoho stran, jinak by nehty mohly prasknout. Na přírodní nehty vždy používejte jemnou zrnitost, aby se nehty nepoškodily nebo nerozštěpily.

Nejlepší pilník na nehty

Pilník je při péči o nehty nezbytný, ale je důležité vybrat si ten nejlepší pilník pro své nehty. Důležitý je nejen typ materiálu, ale také zrnitost. Zrnitost označuje zrnitý materiál. Čím vyšší je zrnitost, tím je pilník hladší. Z hlediska zrnitosti můžete použít následující: 80 je velmi hrubý, 100 hrubý, 120 středně hrubý, 180 střední, 240 jemný, 2400 velmi jemný a 3600+ je určen k leštění.

Na Salontopper najdete mimo jiné kvalitní pilníky na nehty NailPerfect. Rádi vám vysvětlíme, který z nich je nejlepší použít pro daný efekt:

  • Halfmoon 150/150: používá se k tvarování nehtů po nanesení produktu a ke smíchání tipů.
  • Halfmoon 180/180: používá se k odstranění přípravku a je vhodný i pro přírodní nehty během přípravné procedury.
  • Halfmoon 240/240: ideální pro tvarování gelových nehtů, vhodný také pro úpravu tenkých a poškozených nehtů.
  • Halfmoon 100/180: je vhodný pro tvarování a dokončování nehtů.
  • Jumbo 150/180: používá se k tvarování nehtů (po nanesení přípravku) a ke smíchání tipů.
  • Zrnitost 180: odstraňuje hluboké linie v produktu před leštěním a je vhodná pro použití na přírodním nehtu během přípravného postupu.
  • Houbový leštič: používá se k leštění nehtů.
  • Miracle Shine 600/4000: pomůže vám nalakovat nehty do hladka. Nejprve použijte zelenou stranu a poté nalakujte nehty bílou stranou, abyste dosáhli lesklého efektu.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.