doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Red One

Red One nabízí širokou škálu stylingových produktů pro různé typy a úpravy vlasů. S produkty na vlasy Red One můžete dotvořit svůj vzhled a upravit si vlasy podle svých představ! Všechny výrobky jsou před uvedením na trh testovány profesionálními kadeřníky. Je vhodný pro každého. Podívejte se na naši nabídku a získejte nový stylingový produkt od Red One. Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
Složení
Kategorie
Cena

Produkty společnosti Red One

Od Red One si můžete pořídit téměř jakýkoli stylingový přípravek, protože značka myslí na každý typ vlasů. S těmito lahodnými produkty si můžete vytvořit a dotvořit požadovaný vzhled podle svých představ. Vosk, gel nebo pomáda: tato značka nabízí vše. Existují také vhodné produkty pro kudrnaté vlasy. Téměř vše je k dispozici v různých vůních a barvách a dobře se smývá vodou. Kromě toho zajišťuje, že vlasy zůstanou bez šupinek. Všechny výrobky jsou navíc bez krutosti. Pro každý vzhled a styl se tedy najde vhodný stylingový přípravek.

Červený vosk

Pro každý typ vlasů je také vhodný vosk, protože jich existuje mnoho typů. Při použití vosku Red One vlasy netvrdnou ani nevysychají. Navíc zůstane pružný po celý den. Pro každý vkus najdete vhodný vosk i z hlediska vůně. Vosk na vlasy Red One Full Force Aqua je nejoblíbenějším voskem této značky. Tento produkt je rozpustný ve vodě a má lahodnou vůni melounu.

Nakupujte nejlepší značky na Salontotal.cz

Nejlepší značky si můžete koupit na Salontotal.cz. Neváhejte a snadno si objednejte své oblíbené produkty prostřednictvím internetového obchodu. Pokud si objednáte od neděle do pátku do 23:59, pokusíme se společně s doručovací službou doručit váš balíček k vám domů následující den. Potřebujete více produktů a hodnota vaší objednávky je 35 EUR nebo vyšší? Poté vám objednávku zašleme bez poštovného. Nemáte jasno, chcete vědět, jak výrobky používat, nebo máte jinou otázku? Náš zákaznický servis můžete kontaktovat ve všední dny od 9 do 21 hodin a v sobotu od 10 do 16 hodin. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.