doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Fén na vlasy

Hledáte kvalitní vysoušeč vlasů? Na Salontotal.cz najdete širokou nabídku. Jak si vybrat fén, který vám bude nejlépe vyhovovat? Zjistěte sami, co u přístroje hledáte. Pokud například nemáte v blízkosti zásuvku, měli byste věnovat velkou pozornost délce kabelu. Velmi důležitým faktorem je také síla foukání, která určuje, jak rychle se vaše vlasy vysuší. S fénem z naší nabídky budou vaše vlasy krásně lesklé a vy budete mít jen velmi málo práce!

Třídění

Na stránku
Featured
Typ dárku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Účel vysoušeče vlasů

K vysoušení vlasů se hodí v podstatě jakýkoli fén. V úvahu je třeba vzít například tloušťku vašich vlasů. V závislosti na tom zvolíte mírný nebo silný přístroj. Při úpravě vlasů je také třeba vzít v úvahu řadu faktorů. Chcete si vlasy upravit přesně pomocí fénu? Pak je užitečné mít úzkou foukací trysku. Chcete krásně vysušit kudrnaté vlasy? Pak použijte difuzér. Zajistí, že se vaše vlasy vysuší přirozeněji. Pokud trpíte suchými a krepatými vlasy, vyberte si fén s iontovou technologií. Záporné ionty zajistí, že se vaše vlasy vysuší méně rychle. U citlivých nebo barvených vlasů se raději poohlédněte po keramickém fénu. U nich je teplo rovnoměrně rozloženo po celých vlasech, takže se žádný pramen nepřehřívá. To jen dokazuje, kolik faktorů může hrát roli!

Frekvence používání fénu

V závislosti na tom, jak často budete fén používat, doporučujeme fén se střídavým nebo stejnosměrným motorem. Pokud jej budete používat téměř denně, kupte si takový, který má střídavý motor. Ten vaše vlasy ochrání a zabrání jejich vysušování a krepatění. To je důležité, protože vlasy mají málo času na zotavení, pokud jsou fénovány denně. Motor na střídavý proud má také delší životnost. Používáte spotřebič méně často? Pak zvolte stejnosměrný motor. Má o něco nižší cenu, menší rozměry a je lehčí. To je velmi praktické, když si jej můžete vzít s sebou například na cesty.

 

Často kladené otázky týkající se fénu na vlasy

Jaký je dobrý fén?

To záleží zcela na typu vašich vlasů a preferencích. Fénujete si například rádi vlasy denně? Pak si vyberte fén se střídavým motorem. Ten vaše vlasy ochrání a zabrání jejich vysušování a krepatění. Používáte fén příležitostně? Pak zvolte stejnosměrný motor. Je o něco levnější, má menší rozměry a nižší hmotnost.

Jak si vlasy fénujete?

Začněte s ručníkem vysušenými vlasy a používejte tepelnou ochranu. Poté vlasy důkladně pročešte a rozdělte je do několika sekcí. U hustých vlasů to mohou být tři nebo čtyři, u řidších vlasů dvě. Poté začněte vysoušet odspodu a pomalu uchopujte vždy kousky vlasů. K tomu můžete použít kartáč nebo hřeben, abyste to dělali kontrolovaněji.

Jaký fén na kudrny?

V podstatě můžete pro své kadeře použít jakýkoli fén, pokud je vybaven difuzérem. Ten vám umožní vysušit vlasy přirozeně, aniž by se vám zamotaly ty krásné kudrny. Zabrání také vysušování a krepatění vlasů.

Nákup fénu: Na co si dát pozor?

Při nákupu fénu věnujte pozornost jeho výkonu a speciálním funkcím. Pracovníci ve vlasovém průmyslu doporučují takový minimální příkon 1750 W. Ten je vhodný pro většinu typů vlasů. Pokud máte velmi husté vlasy, kupte si takový, který má příkon 1900 nebo 2000 wattů. Pak budete mít rychlejší dobu vysoušení. Dále může mít fén iontové a keramické funkce. První z nich zabraňuje vysušování a druhá rovnoměrněji rozvádí teplo po hlavě.

Jak horký je fén?

Fén může dosáhnout teploty až 100 stupňů. To samozřejmě závisí výhradně na nastavení, na které ho nastavíte. Chcete-li minimalizovat poškození vlasů, doporučujeme co nejnižší teplotu. Vlasy se tím však nevysuší tak rychle.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.