doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Fén na vlasy

Hledáte kvalitní vysoušeč vlasů? Na Salontotal.cz najdete velký výběr. Jak si vybrat fén, který vám bude nejlépe vyhovovat? Zjistěte sami, co u přístroje hledáte. Pokud například nemáte v blízkosti elektrickou zásuvku, pak byste měli věnovat velkou pozornost délce kabelu. Velmi důležitým faktorem je také síla foukání, protože ta určuje, jak rychle se vaše vlasy vysuší. S fénem z naší nabídky budou vaše vlasy krásně lesklé a vy budete mít jen málo práce!

Třídění

Na stránku
Featured
Typ dárku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Účel vysoušeče vlasů

K vysoušení vlasů se hodí v podstatě jakýkoli fén. V úvahu je třeba vzít například tloušťku vašich vlasů. V závislosti na tom zvolíte mírný nebo silný přístroj. Při úpravě vlasů hraje roli také řada faktorů. Chcete si vlasy přesně upravit pomocí fénu? Pak je užitečné mít úzkou foukací trysku. Chcete krásně vysušit kudrnaté vlasy? Pak použijte difuzér. Ten zajistí, že se vaše vlasy vysuší přirozeněji. Pokud trpíte suchými a krepatými vlasy, vyberte si fén s iontovou technologií. Díky záporným iontům se vlasy méně vysušují. U citlivých nebo barvených vlasů se naopak poohlédněte po keramickém fénu. U těch je teplo rovnoměrně rozděleno po celých vlasech, takže se žádný pramen nepřehřívá. To jen dokazuje, kolik faktorů může hrát roli!

Frekvence používání fénu

V závislosti na tom, jak často budete fén používat, doporučujeme fén se střídavým nebo stejnosměrným motorem. Pokud jej budete používat téměř denně, kupte si takový, který má střídavý motor. Ten vaše vlasy ochrání a zabrání jejich vysušování a krepatění. To je důležité, protože vlasy mají málo času na zotavení, pokud jsou fénovány denně. Motor na střídavý proud má také delší životnost. Používáte přístroj méně často? Pak zvolte stejnosměrný motor. Ten má o něco nižší cenu, menší rozměry a je lehčí. To je velmi výhodné například pro přenášení na cesty.

Často kladené otázky týkající se vysoušeče vlasů

Jaký je dobrý vysoušeč vlasů?

To záleží zcela na typu vašich vlasů a preferencích. Chcete si například fénovat vlasy denně? Pak si vyberte fén se střídavým motorem. Ten vaše vlasy chrání a zabraňuje jejich vysušování a krepatění. Používáte fén příležitostně? Pak zvolte fén se stejnosměrným motorem. Ten má o něco nižší cenu, menší rozměry a je lehčí.

Jak si vlasy fénujete?

Začněte s ručníkem vysušenými vlasy a používejte tepelnou ochranu. Poté vlasy důkladně pročešte a rozdělte je do několika sekcí. U hustých vlasů to mohou být tři nebo čtyři, u řidších vlasů dvě. Poté začněte sušit odspodu a pomalu uchopujte vždy kousky vlasů. Můžete použít kartáč nebo hřeben, abyste to dělali kontrolovaněji.

Jaký fén na kudrny?

V podstatě můžete na kadeře použít jakýkoli fén, pokud je vybaven difuzérem. Ten vám umožní vysušit vlasy přirozeně, aniž by se vám zamotaly ty krásné kudrliny. Zabraňuje také vysušování a krepatění vlasů.

Nákup vysoušeče vlasů: Na co byste si měli dát pozor?

Při nákupu vysoušeče vlasů věnujte pozornost jeho výkonu a speciálním funkcím. Pracovníci ve vlasovém průmyslu doporučují takový minimální příkon 1750 W. To je pro většinu typů vlasů vyhovující. Pokud máte velmi husté vlasy, kupte si takový, který má příkon 1900 nebo 2000 wattů. Pak budete mít rychlejší dobu vysoušení. Dále může mít vysoušeč vlasů iontové a keramické funkce. První z nich zabraňuje vysoušení a druhá rovnoměrněji rozvádí teplo po hlavě.

Jak horký je fén na vlasy?

Fén na vlasy může dosáhnout teploty až 100 stupňů. To samozřejmě závisí výhradně na nastavení, na které přístroj nastavíte. Chcete-li minimalizovat poškození vlasů, doporučujeme zvolit co nejnižší teplotu. Vlasy se tak pouze méně rychle vysuší.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.