doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Fén na vlasy

Hledáte kvalitní vysoušeč vlasů? Na adrese Salontotal.cz najdete širokou nabídku. Jak si vybrat fén, který vám nejlépe vyhovuje? Zjistěte si sami, co v zařízení hledáte. Pokud například nemáte v blízkosti zásuvku, měli byste věnovat velkou pozornost délce kabelu. Velmi důležitým faktorem je také síla foukání, která určuje rychlost vysoušení vlasů. S fénem z naší nabídky budou vaše vlasy krásně lesklé a vy budete mít jen velmi málo práce!

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Účel vysoušeče vlasů

Pro vysoušení vlasů je vhodný v podstatě jakýkoli fén. V úvahu je třeba vzít například tloušťku vlasů. V závislosti na tom si vyberete mírné nebo silné zařízení. Při úpravě vlasů je také třeba zohlednit řadu faktorů. Chcete si vlasy upravit přesně pomocí fénu? Pak je užitečné mít úzkou vyfukovací trysku. Chcete krásně vysušit kudrnaté vlasy? Pak použijte difuzér. Zajišťuje přirozenější vysoušení vlasů. Pokud trpíte suchými a krepatými vlasy, vyberte si fén s iontovou technologií. Díky záporným iontům se vlasy méně vysušují. U citlivých nebo barvených vlasů si raději pořiďte keramický fén. Díky nim je teplo rovnoměrně rozloženo po celém vlasu, takže se žádný pramen nepřehřívá. To jen dokazuje, kolik faktorů může hrát roli!

Frekvence používání fénu

Podle toho, jak často budete fén používat, doporučujeme fén se střídavým nebo stejnosměrným motorem. Pokud jej budete používat téměř denně, kupte si přístroj se střídavým motorem. Tím vlasy ochráníte a zabráníte jejich vysušování a krepatění. To je důležité, protože při každodenním fénování mají vlasy málo času na regeneraci. Střídavý motor má také delší životnost. Používáte spotřebič méně často? Pak zvolte stejnosměrný motor. Má o něco nižší cenu, menší rozměry a nižší hmotnost. To je velmi praktické například na cestách.

Koupit fén na vlasy na Salontopper

Chcete si rychleji vysušit a upravit vlasy pomocí nejlepšího fénu od společnosti Salontopper? Pak si můžete snadno objednat zboží v našem internetovém obchodě. Pokud si zakoupíte více produktů v hodnotě 35 € nebo více, poštovné je zcela zdarma. Pokud si objednáte zboží do 22:00 od neděle do pátku, uděláme vše pro to, abychom vám ho doručili domů hned následující den. To je tak výhodné, pokud se nemůžete dočkat hedvábných vlasů! Máte nějaké dotazy týkající se produktu nebo jiných záležitostí? Obraťte se na náš zákaznický servis. K dispozici jsou od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

Často kladené otázky o vysoušečích vlasů

Jaký je dobrý fén?

To závisí výhradně na typu vlasů a vašich preferencích. Rádi si například denně fénujete vlasy? Pak si vyberte fén se střídavým motorem. Tím vlasy ochráníte a zabráníte jejich vysušování a krepatění. Používáte občas fén? Pak zvolte stejnosměrný motor. Je o něco levnější, menší a lehčí.

Jak si fénujete vlasy?

Začněte s ručníkem vysušenými vlasy a používejte tepelnou ochranu. Poté vlasy důkladně pročešte a rozdělte je na několik částí. U hustých vlasů to mohou být tři nebo čtyři, u řidších vlasů dva. Poté začněte sušit vlasy zespodu a pomalu je pokaždé uchopte. K tomu můžete použít kartáč nebo hřeben, abyste dosáhli větší kontroly.

Který fén na kudrliny?

V podstatě můžete pro své kadeře použít jakýkoli fén, pokud je vybaven difuzérem. Vlasy tak můžete sušit přirozeně, aniž by se vám zamotaly krásné lokny. Zabrání také suchým a krepatým vlasům.

Nákup fénu: na co si dát pozor?

Při nákupu vysoušeče vlasů věnujte pozornost jeho výkonu a speciálním funkcím. Zaměstnanci ve vlasovém průmyslu doporučují takový minimální příkon 1750 W. To je vhodné pro většinu typů vlasů. Pokud máte velmi husté vlasy, kupte si přístroj o příkonu 1900 nebo 2000 W. Pak bude doba schnutí rychlejší. Kromě toho může mít fén iontové a keramické funkce. První zabraňuje dehydrataci a druhá rovnoměrněji rozvádí teplo po hlavě.

Jak horký je fén?

Fén na vlasy může dosáhnout teploty až 100 stupňů. Samozřejmě záleží na nastavení, do kterého ji umístíte. Abyste co nejméně poškodili vlasy, doporučujeme co nejnižší teplotu. Vlasy se však nevysuší tak rychle.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.