doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Barevná pěna

Pěna na vlasy s obsahem barvy: barevná pěna. Pomáhá posílit vaši současnou barvu vlasů. S barevnou pěnou nemůžete vyzkoušet novou barvu, protože pouze posiluje vaši stávající barvu vlasů. Snadno se nanáší a smývá. Stejně jako běžná pěna na vlasy i barevná pěna vlasy zpevňuje. Objevte nabídku Salontotal.cz a užijte si svůj krásný svazek barvených vlasů.


Proč barevná pěna?

Barevná pěna je praktický přípravek na vlasy, který může na chvíli upravit váš odrost a pomoci vám odložit stříhání. Pěna s barvou vám pomůže zakrýt výrůstky na delší dobu. Je vaše barva vlasů vybledlá? Pak si najděte barvu, která vám nejlépe vyhovuje, a po nanesení přípravku barvu vlasů oživte. Barvu můžete snadno vyzkoušet na svých vlasech, protože myš je po umytí venku. Kromě toho se produkt snadno nanáší a méně poškozuje vlasy než běžné barvy.

Různé značky a barvy

Na Salontotal.cz máme v nabídce barevné pěny různých značek, například Schwarzkopf, Wella a Fanlola. Pěna je k dispozici v různých barvách, od blond po hnědou a červenou. Je to dobrá volba pro lidi, kteří si chtějí udržet barvu vlasů bez barvení. Barva je dočasně viditelná a snadno se smývá. Nabízíme také foukání Matrix Colour Blow Dry, tento produkt by měli používat pouze profesionálové, kteří jsou s ním obeznámeni nebo jsou v něm vyškoleni. Všechny pěny poskytují přirozený a lesklý vzhled.

Objednejte si barevnou pěnu na Salontotal.cz

V naší nabídce máme ty nejkrásnější barevné pěny, s nimiž můžete vlasy upravit a zvýraznit jejich barvu. Pokud jste se nadchli, můžete si produkty objednat na adrese Salontotal.cz a získat dopravu zdarma již od 35 eur. Pokud si objednáte v neděli až pátek do 22:00, uděláme vše pro to, abychom vám balíček doručili domů následující den. Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.