doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Barevná pěna

Pěna na vlasy s obsahem barvy: barevná pěna. Pomáhá posílit vaši současnou barvu vlasů. S barevnou pěnou nemůžete vyzkoušet novou barvu, protože pouze posiluje vaši stávající barvu vlasů. Snadno se nanáší a smývá. Stejně jako běžná pěna na vlasy i barevná pěna vlasy zpevňuje. Objevte nabídku Salontotal.cz a užijte si svůj krásný svazek barvených vlasů.

Třídění

Na stránku
Hairtype
Kategorie
Cena
Značka

Proč barevná pěna?

Barevná pěna je praktický přípravek na vlasy, který může na chvíli upravit váš odrost a pomoci vám odložit stříhání. Pěna s barvou vám pomůže zakrýt výrůstky na delší dobu. Je vaše barva vlasů vybledlá? Pak si najděte barvu, která vám nejlépe vyhovuje, a po nanesení přípravku barvu vlasů oživte. Barvu můžete snadno vyzkoušet na svých vlasech, protože myš je po umytí venku. Kromě toho se produkt snadno nanáší a méně poškozuje vlasy než běžné barvy.

Různé značky a barvy

Na Salontotal.cz máme v nabídce barevné pěny různých značek, například Schwarzkopf, Wella a Fanlola. Pěna je k dispozici v různých barvách, od blond po hnědou a červenou. Je to dobrá volba pro lidi, kteří si chtějí udržet barvu vlasů bez barvení. Barva je dočasně viditelná a snadno se smývá. Nabízíme také foukání Matrix Colour Blow Dry, tento produkt by měli používat pouze profesionálové, kteří jsou s ním obeznámeni nebo jsou v něm vyškoleni. Všechny pěny poskytují přirozený a lesklý vzhled.

Objednejte si barevnou pěnu na Salontotal.cz

V naší nabídce máme ty nejkrásnější barevné pěny, s nimiž můžete vlasy upravit a zvýraznit jejich barvu. Pokud jste se nadchli, můžete si produkty objednat na adrese Salontotal.cz a získat dopravu zdarma již od 35 eur. Pokud si objednáte v neděli až pátek do 22:00, uděláme vše pro to, abychom vám balíček doručili domů následující den. Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.