doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Framar

S produkty Framar v naší nabídce k nám může přijít každý, kdo si chce obarvit vlasy. Nabízíme tedy fólie, čisticí ubrousky a kadeřnické pláště této značky. V roce 1978 začala značka jako malá společnost v Kanadě. Dnes je značka Framar známá po celém světě a stylisté ve více než 100 zemích světa mohou využívat jemné výrobky z jejího sortimentu. Chcete dát svým vlasům novou barvu, upravit odrosty nebo přidat krásné melíry? Pak navštivte stránky Salontotal.cz, kde najdete produkty Framar, které vám pomohou s barvením vlasů. Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Původ společnosti Framar

Framar je kadeřnická značka, která se specializuje na produkty, které vám pomohou při barvení vlasů. Během kurzu barvení vlasů se zakladatelé společnosti Framar Frank a Maria setkali s fóliemi používanými při barvení vlasů. Na jejich základě Frank a Maria sami přišli s nápadem používat při nastavování melírů předem nařezané fólie. To se osvědčilo natolik, že se rozhodli zahájit výrobu v řezaných fóliích. Od té doby mohou fólie při barvení vlasů používat i mnozí další kadeřníci.

Výrobky společnosti Framar

Značku poznáte podle duhového loga na černém obalu. Výrobky jsou také známé svými jemnými nástroji s módními barvami a potisky. Například barevné štětce ze sady štětců Framar Big Daddy jsou v černé, fialové a růžové barvě. Nabízejí také různé klipy, například Super Sectioners Pink. Na Salontotal.cz máme všechny tyto výrobky od společnosti Framar v naší nabídce.

Objednat z Salontotal.cz

Pokud jste se pro Framar nadchli stejně jako my, můžete si výrobky s mnoha výhodami zakoupit na Salontotal.cz. Mnozí jiní to udělali před vámi, protože v hodnocení zákazníků nyní získáváme známku 9,4. Vaše objednávka bude doručena zdarma od 35 €. V případě dotazů týkajících se produktů nebo jiných záležitostí se obraťte na náš zákaznický servis. K dispozici jsou od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.