doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Framar

S výrobky Framar v naší nabídce k nám může přijít každý, kdo si chce obarvit vlasy. Nabízíme tedy fólie, čisticí ubrousky a kadeřnické pláště této značky. V roce 1978 značka začínala jako malá společnost v Kanadě. Dnes je značka Framar známá po celém světě a kadeřníci ve více než 100 zemích světa si mohou nechat posloužit jemnými výrobky z nabídky této značky. Chcete dát svým vlasům novou barvu, upravit odrosty nebo přidat krásné melíry? Pak navštivte stránky Salontotal.cz, kde najdete produkty značky Framar, které vám pomohou s barvením vlasů. Více informací >>

Třídění

Na stránku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Původ společnosti Framar

Framar je kadeřnická značka, která se specializuje na produkty, které vám pomohou při barvení vlasů. Během kurzu barvení vlasů se zakladatelé společnosti Framar Frank a Maria setkali s fóliemi používanými při barvení vlasů. S jejich pomocí Frank a Maria sami přišli na nápad používat při melírování předem nastříhané fólie. To se osvědčilo natolik, že se rozhodli zahájit výrobu v řezaných fóliích. Od té doby mohlo fólie při barvení vlasů používat i mnoho dalších kadeřníků.

Fólie Framar

Fólie Framar je speciální typ fólie používaný v kadeřnictví. Je určena k použití při barvení vlasů, aby zabránila proniknutí barvy na další části vlasů a urychlila proces barvení. Fólie Framar je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné proti roztržení a protékání. Fólie je obvykle balena v praktických listech různých velikostí, takže ji kadeřníci mohou snadno přizpůsobit pramenům vlasů, které chtějí barvit. Velkou výhodou fólie Framar je, že je lehká a tenká, takže se snadno skládá a umisťuje do vlasů. Může také pomoci udržet teplo, takže proces barvení je rychlejší a výsledek rovnoměrnější. Fólie Framar je k dispozici v různých barvách a vzorech, takže její použití je pro kadeřníky i klienty zábavné a stylové. Je užitečným nástrojem pro vytváření různých barevných efektů, jako jsou melíry a ombre.

Produkty Framar

Značku poznáte podle duhového loga na černém obalu. Výrobky jsou známé také pro své jemné nástroje s módními barvami a potisky. Například barevné štětce ze sady štětců Framar Big Daddy jsou v černé, fialové a růžové barvě. Nabízejí také různé klipy, například Super Sectioners Pink. Na Salontotal.cz máme všechny tyto výrobky od společnosti Framar v naší nabídce.

Objednávejte produkty Framar na adrese Salontotal.cz

Pokud jste se pro výrobky Framar nadchli stejně jako my, můžete si je s mnoha výhodami zakoupit na Salontotal.cz. Mnozí jiní vás předběhli, protože nyní máme v hodnocení zákazníků známku 9,4. Vaše objednávka bude doručena zdarma již od 35 €. V případě dotazů ohledně produktů nebo jiných záležitostí se obraťte na náš zákaznický servis. Jsou vám k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.