doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Spálení od slunce

Chráníte již svou pokožku denně před sluncem a jeho škodlivými paprsky UV-A a UV-B pomocí opalovacího krému? A věděli jste, že je velmi důležité používat SPF i v zimě nebo za tmavých a zamračených dnů? UV záření je zde přítomno po celý rok a může mít nepříjemné následky. Rádi vám pomůžeme najít nejlepší opalovací krém pro vaši pokožku.

Třídění

Na stránku
Featured
Kožní Problémy
Typ pleti
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Stav pleti
Složení
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Krém na opalování

Krém na opalování na obličej je nepostradatelným přípravkem v každodenní péči. Pokožka obličeje je vystavena UV záření každý den, a to i za tmavých, zamračených dnů a v zimě. V létě je důležité pravidelně používat opalovací krém na části těla, které jsou vystaveny slunci. Pokud je kůže zakrytá oděvem, nemusíte to dělat. Nepoužívání opalovacího krému může způsobit předčasné stárnutí kůže, spálení, hyperpigmentaci nebo dokonce rakovinu kůže.

Nejlepší opalovací krém

Nejlepší opalovací krém je pro každého jiný. Pokud máte světlou pleť, která se vždy spálí, pleť, která se téměř vždy spálí, nebo pleť, která se občas spálí, doporučujeme SPF50. Pokud se nespálíte tak snadno nebo se nespálíte téměř nikdy, stačí vám k ochraně pokožky SPF30 nebo dokonce nižší. Máte rádi sprej, nebo dáváte přednost krémové variantě? Máme pestrou nabídku opalovacích krémů. Dětská pokožka je na slunci velmi zranitelná. Při aplikaci opalovacího krému na děti používejte nejméně SPF 30 a aplikujte jej každé 2 hodiny. S výrobkem příliš nešetřete. Důležité je také, aby děti nosily klobouk a sluneční brýle. Dobře chraňte děti před škodlivým UV zářením. Na druhém místě se umístily stránky Naïf Baby & Kids Sunscreen SPF30 a Naïf Baby & Kids Sunscreen SPF50.

Různé typy SPF

V opalovacích krémech jsou různé ochranné faktory proti slunečnímu záření. Existují například SPF 15, 20, 30 a 50, přičemž nejčastěji se volí 30 a 50. Jaký je ale mezi nimi rozdíl? SPF30 poskytuje pokožce 97% ochranu. SPF50 poskytuje 98% ochranu. Rozdíl je tedy minimální, ale SPF50 chrání pokožku po delší dobu.

Jak ji používat

Po denním krému naneste opalovací krém a nechte ho chvíli působit. V létě se při pobytu na slunci během dne pravidelně natírejte opalovacím krémem. Jedna vrstva bohužel nestačí, nanášejte ji každé dvě hodiny, abyste měli jistotu, že je vaše pokožka dobře chráněna. Obličej a krk jsou každý den vystaveny slunečnímu záření, proto je každý den natírejte kvalitním ochranným faktorem. Na části těla vystavené slunci nanášejte opalovací krém a tento postup opakujte každé dvě hodiny. V létě se opalovací krém samozřejmě používá pravidelněji, v zimě ho stačí nanést pouze na obličej. Zbytek kůže si zakryjte nádherně teplým oblečením.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.