doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Indola

Indola je jednou z předních značek v oblasti péče o vlasy. Jejím symbolem je #SimplySmarter, a proto vyvinula širokou škálu různých profesionálních kadeřnických produktů. Inspirují se skutečným životem, a proto se zaměřují pouze na relevantní produkty. Tyto produkty jsou hojně využívány kadeřníky k vytváření krásných, kreativních a trendy výsledků. Znáte již vlasové produkty Indola? Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
Indola
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně
Hairtype
Featured
Problémy s pokožkou hlavy
Problémy s vlasy
Složení
Kategorie
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně
Cena
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně

Funkce Indola

 • Profesionální výrobky
 • Ruim assortiment
 • Bez krutosti

Funkce Indola

 • Profesionální výrobky
 • Ruim assortiment
 • Bez krutosti

Výrobky společnosti Indola

S touto značkou si můžete být jisti, že máte tu nejlepší péči o své vlasy. Indola nabízí širokou škálu profesionálních vlasových produktů. Mají vše, co potřebujete, od šamponu, kondicionéru a masky na vlasy až po různé přípravky na barvení vlasů. Jedním z našich nejoblíbenějších je pěna Colour Style Mousse Silver. Jedná se o pěnu na styling s barevnými pigmenty, která musí být k dispozici v 15 různých barevných odstínech. Dodává vlasům objem, chrání je před teplem tepelných nástrojů ándodává vlasům krásnou barvu až na 4 umytí. Všechny vlasové produkty Indola jsou cruelty-free, a proto nejsou testovány na zvířatech. Chtěli byste udržitelné výrobky? Pak se podívejte na řadu Act Now!

Zajímají vás všechny výrobky nebo produktové řady? Nebo si chcete vyfiltrovat podle typu vlasů? Pak použijte naše praktické možnosti filtrování a rychle najděte ty správné výrobky Indola. Nakupujte své oblíbené výrobky na Salontotal.cz.

Barvy na vlasy

Indola nabízí širokou škálu profesionálních výrobků na barvení vlasů. Mají permanentní barvení vlasů a semipermanentní barvení vlasů. Nabarvěte si své vlastní vlasy nebo vlasy svých klientů barvami této značky a vytvořte si ty nejkrásnější (trendy) barvy. Pro dosažení nejlepších výsledků je důležité kromě barvení používat i přípravky pro péči o vlasy. Krásnou barvu udržíte používáním správných produktů, jako je šampon, kondicionér a maska na vlasy Indola.

Jednejte nyní!

Rozhodli jsme se jednat nyní je mottem kampaně Act Now! Pečujte o sebe a své okolí. Výrobky Act Now! jsou veganské, obsahují přírodní složky a jsou bez sulfátů, silikonů, parabenů, minerálních olejů a umělých barviv. Obaly výrobků jsou navíc plně recyklovatelné. Využívejte tyto výrobky a chovejte se udržitelně. Znáte již výrobky Indola Act Now!?

Kupte si Indola na Salontotal.cz

Na adrese Salontotal.cz můžete zakoupit výrobky Indola, včetně barev na vlasy, šamponů, kondicionérů, stylingových přípravků a produktů pro péči o tělo. Jedná se o spolehlivý a bezpečný způsob nákupu výrobků Indola. Nakupujte své oblíbené výrobky Indola na Salontotal.cz. Objednejte si do 23:59 (od neděle do čtvrtka večer) a vaše objednávka vám bude doručena zítra. V pátek budou objednávky podané do 22:00 doručeny zítra.

Přejeme vám příjemné nakupování na Salontotal.cz!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.