doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

 

 

Maria Nila

Maria Nila je jednou z prvních značek vlasové kosmetiky, která nabízí produkty šetrné k přírodě a životnímu prostředí. Dělají to profesionálním, uvědomělým a hravým způsobem: vyrábějí 100% veganskou péči o vlasy ve Švédsku. Výrobky Maria Nila jsou vyvinuty z lásky ke zvířatům, protože Maria Nila věří, že zvířata by neměla být součástí výrobků pro péči o vlasy. Proto značka nabízí vysoce kvalitní veganskou kosmetiku, díky níž může každý snadno udělat krok k udržitelnějšímu a laskavějšímu světu. Salontotal.cz má celou řadu plnou těchto jemných produktů, takže objevte svého nového favorita právě teď! Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Složení
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Maria Nila: společensky odpovědná

Společnost Maria Nila dbá na to, aby všechny její výrobky, výrobní procesy a pracovní podmínky byly optimální. Důvodem je vlastní vývoj a výroba výrobků, které značka expeduje ze své továrny v Helsingborgu do celého světa. Maria Nila tak zaručuje zdravé pracovní podmínky a vysoce kvalitní receptury a výrobky. Značka je také certifikována organizacemi The Vegan Society, PETA a Leaping Bunny. Jedná se o organizace na ochranu zvířat, které spotřebitele ujišťují, že výrobky jsou bez krutosti a veganské.

Výrobky Maria Nila

Hledáte přírodní produkty na vlasy, které jsou veganské, bez sulfátů a parabenů a šetrné k životnímu prostředí? Pak je pro vás značka Maria Nila ta pravá. Maria Nila má devět řad, které jsou všechny veganské! Můžete si například vybrat z řady Maria Nila Colour, která nabízí ty nejroztomilejší barevné masky. Vyberte si Head & Hair Heal pro zklidňující účinek nebo Luminous Colour pro posílení a ochranu barvy vlasů. Minerály jsou vhodné pro dokonale upravený vzhled a Pure Volume dodá objem. Pokud hledáte jemný veganský stříbrný šampon, zvolte Sheer Silver a pro opravu poškozených vlasů Structure Repair. Přípravky True Soft jsou ideální pro hedvábně hladké vlasy a jejich volné stylingové produkty vaše vlasy krásně vytvarují. Maria Nila: veganské vlasové produkty mimořádně vysoké kvality.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.