doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

O nás

Salontotal je mezinárodní pobočka společnosti Trading Toppers.

Ve společnosti Salontotal každý den úzce spolupracujeme s celým naším týmem, abychom pro zákazníky vytvořili ten nejlepší zážitek z online salonu. Toho dosahujeme neustálým rozšiřováním sortimentu, vždy co nejrychlejší reakcí na požadavky zákazníků a zábavou při práci. Myslíme si, že to je jedna z nejdůležitějších věcí: práce by měla být zábavná. Proto nás každý den baví obsluhovat naše zákazníky! Dbáme na to, abyste si mohli všechny výrobky koupit za férovou cenu, rychle je dostat a získat o nich všechny potřebné informace.

Kromě našich internetových obchodů jsme také velmi hrdí na náš salon TEASE, kde se můžeme podělit o své odborné znalosti a lásku k profesi. TEASE je rozšířením webového obchodu, kde si zákazníci mohou vyzkoušet naše výrobky v kombinaci s dokonalým zážitkem ze salonu. Díky našim radám odchází každý zákazník ze salonu s velkým, odpočatým úsměvem.

 

Za čím si stojíme? 
Vaše oblíbené produkty za férovou cenu
Ve společnosti Salontotal považujeme za důležité být k vám upřímní. Vážíme si upřímnosti a otevřenosti, a proto vám za naše výrobky vždy poskytneme férovou cenu. Kromě toho vždy dbáme na to, aby náš sortiment odpovídal vašim přáním a potřebám. Když jste spokojeni vy, jsme spokojeni i my!

Vyčerpávající informace, vysvětlení a inspirace o vašich výrobcích
Při nakupování najdete na našich webových stránkách a na našich kanálech sociálních médií rozsáhlé informace o našich výrobcích! Projděte si naše blogy, abyste našli ten správný šampon pro své vlasy, a na závěr si prohlédněte náš kanál na Instagramu, kde najdete ty nejlepší vlasové tutoriály a osvěžující vlasovou a kosmetickou inspiraci. Potřebujete osobní radu? Náš odborný zákaznický servis je pro vás připraven a rád vám poskytne rady a vysvětlení.

Vaše výrobky doručíme během okamžiku
A zatímco si prohlížíte super obsah, vaše objednávka vám najednou dorazí domů! Dbáme na to, aby při objednání do 21 hodin byla vaše objednávka odeslána ještě dnes! A ano, to platí i o víkendu. Protože jsme naše obchodní procesy v průběhu let dále optimalizovali a neustále se vyvíjíme, podařilo se nám zajistit, že se na nás můžete vždy spolehnout.

Kdo stojí za společností a jak jsme začínali?
Zrod společnosti Trading Toppers
Společnost Trading Toppers se zrodila proto, že náš ředitel kdysi začal ve svém podkrovním pokoji nakupovat a prodávat různé druhy vlasových produktů. Krok za krokem se z toho stal úspěch a poptávka po vlasových a kosmetických produktech neustále rostla. To se podařilo úspěšně předvídat: V krátké době se společnost Trading Toppers stala lídrem na nizozemském trhu v oblasti kosmetiky. Máme také oddělení B2B, více informací o něm najdete zde.

Tým Trading Toppers
Tým Trading Toppers nyní tvoří více než 50 špičkových lidí, kteří každý den tvrdě pracují a také se rádi baví. Rádi si například objednáváme sushi na pátečních odpoledních drink party, každý rok o Vánocích pořádáme velkou tematickou party na oslavu společnosti Trading Toppers a lidí, kteří za ní stojí, a každý rok pořádáme zábavné firemní výlety, kde pracujeme na budování týmu (a oslavujeme večírky). Práce ve společnosti Trading Toppers není nikdy nudná, a díky tomu jsme se v průběhu let opravdu stali skutečnou rodinou Trading Toppers. 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.