doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Typ vlasů

Je důležité znát svůj typ vlasů, abyste se o ně mohli co nejlépe starat. Salontopper nabízí vlasové přípravky pro každý typ vlasů. Ať už máte kudrnaté vlasy, poškozené vlasy nebo řídnoucí vlasy, v naší nabídce najdete dokonalé produkty pro váš typ vlasů.

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s pokožkou hlavy
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Problémy s vlasy
Složení
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Nakupujte podle typu vlasů

V jednom přehledu zjistíte, které výrobky nejlépe vyhovují vašemu typu vlasů.

Afro vlasy

Kudrnaté vlasy lze definovat jako hustě kudrnaté vlasy na hlavě. Vlasy se skládají ze spousty malých kudrlinek, které se zdánlivě kupí. Vlasy jsou často suché a mohou být křehké. Je důležité používat hydratační přípravky, které vlasy dostatečně hydratují. Vyberte si šampon a kondicionér speciálně pro afro vlasy a pravidelně používejte masku na vlasy, která jim dodá další výživu.

Poškozené vlasy

Máte roztřepené konečky, matné vlasy a/nebo vlasy, které se snadno lámou? Pak je pravděpodobné, že jsou vaše vlasy poškozené. Vyberte si regenerační šampon, kondicionér a masku na vlasy, díky kterým budou vaše vlasy opět zdravé a lesklé. Tip: vyhněte se používání tepelných nástrojů! Nechávejte vlasy co nejvíce vysychat na vzduchu.

Chemicky ošetřené vlasy

Chemicky ošetřené vlasy potřebují zvláštní péči. Mezi chemické úpravy patří barvení vlasů, rozčesávání vlasů a trvalá ondulace. Tato péče je mimo jiné nutná k obnově vlasů. Používejte šampon a kondicionér speciálně pro chemicky ošetřené vlasy. Také se ujistěte, že používáte dobrou ochranu proti teplu a Uv záření. Další péči doplňte použitím masky na vlasy nebo bezoplachového kondicionéru.

Suché vlasy

Máte krepaté vlasy a roztřepené konečky? Pak je pravděpodobné, že jsou vaše vlasy suché. Používejte hlavně hydratační přípravky, které vašim vlasům dodají extra hydrataci. Můžete se také řídit několika tipy pro suché vlasy, abyste suchost vlasů co nejvíce minimalizovali.

Silné vlasy

Silné vlasy mají tendenci být občas těžké a nezvladatelné. Používejte šampon a kondicionér speciálně určený pro husté vlasy, které vlasy nezatěžují a poskytují jim dobrou hydrataci. Kondicionér bezoplachový může pomoci, aby byly tryskové vlasy lépe upravitelné.

Řídké vlasy

Pokud si všimnete, že vaše vlasy řídnou, je důležité zvolit správnou péči. Sáhněte po vlasových přípravcích speciálně určených pro řídnoucí vlasy, ty obsahují složky, které stimulují růst vlasů. Dbejte také na dobrou péči o pokožku hlavy. Sérum na růst vlasů může pomoci stimulovat růst vlasů.

Jemné vlasy

Chybí vašim vlasům objem a snadno se zplihnou? Pak máte jemné vlasy. Používejte vlasové přípravky, které vašim vlasům dodají objem. Existuje také mnoho produktů pro jemný styling, například pěna nebo sprej na vlasy, které vlasům dodají větší objem a strukturu. Vyhněte se vlasovým přípravkům, které mohou vaše vlasy zatížit.

Barvené vlasy

Když máte obarvené vlasy, chcete, aby vám barva vydržela co nejdéle. Používejte proto přípravky určené speciálně pro barvené vlasy, protože jsou navrženy tak, aby barva vydržela. Dbejte také na dobrou ochranu před teplem a UV zářením. Barvené vlasy toho také musí hodně vydržet, proto vždy používejte masku na vlasy a/nebo bezoplachový kondicionér, abyste vlasy udrželi zdravé.

Kudrnaté vlasy

Kudrnaté vlasy často trpí krepatěním a suchostí. Používejte šampon a kondicionér speciálně pro kudrnaté vlasy a dbejte na jejich dobrou hydrataci. Bezoplachový kondicionér nebo krém na kudrny vám pomůže udržet vaše kudrny krásné a bez krepatění. Používáte metodu CG? V naší nabídce máme mnoho produktů odolných proti CG. Jsou označeny jako CG proof.

Mastné vlasy

Mastné vlasy se u kořínků rychle mastí a mohou vypadat zplihle. Vyberte si šampon a kondicionér speciálně pro mastné vlasy a nemyjte si vlasy příliš často, abyste zabránili nadměrné produkci kožního mazu. Suchý šampon vám pomůže udržet vlasy svěží mezi jednotlivými mytími.

Nejen pro péči o vlasy najdete v naší nabídce mnoho výrobků, ale také pro problémy s pokožkou hlavy. Zjistili jste svůj typ vlasů a chcete pro své vlasy tu správnou péči? Podívejte se na širokou nabídku vlasových přípravků v Salontopper a vyberte si přípravky, které vyhovují vašemu typu vlasů. Tak si zajistíte, že vaše vlasy budou vždy ve špičkové kondici!

Často kladené otázky

Jaký mám typ vlasů?

Váš typ vlasů je určen několika faktory, včetně struktury, tloušťky, textury a množství produkce oleje. Typů vlasů je celá řada, od rovných přes vlnité až po kudrnaté a kudrnaté. Před nákupem produktů může být chytré si své vlasy prostudovat. Budete tak totiž vědět, jak je mýt a upravovat, abyste lépe porozuměli svému typu vlasů. Profesionální kadeřník vám také pomůže určit váš typ vlasů a poradí vám se správnou péčí o vlasy.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.