doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Aplikační láhev

Chcete si snadno, rychle a přesně obarvit vlasy? Objevte nyní pohodlí aplikační lahvičky.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka

Barvení vlasů

Rádi byste si obarvili vlasy sami, ale bojíte se, že to nebude mít pěkný výsledek? Pak potřebujete lahvičku s aplikátorem. S touto praktickou pomůckou nanesete přípravky snadno, rychle a přesně, bez nepořádku! Pomocí lahvičky nanesete barvu na vlasy rovnoměrně na požadovanou oblast, aniž byste použili příliš mnoho přípravku.

Co je to aplikační lahvička?

Aplikátorová lahvička je často malá lahvička s dlouhým, úzkým otvorem. Díky tomu můžete barvu nanášet rychle, ale také po dávkách. Většina lahviček je vyrobena z pružného plastu, takže lahvičku lze snadno zmáčknout a barvivo z otvoru vytéká. Lahvičku vymyjte a příště ji použijte znovu. Usnadněte si barvení vlasů použitím lahvičky s aplikátorem.

Jak používat

Správně smíchejte přípravky na barvení vlasů. Proto je důležité pečlivě si přečíst návod k použití na výrobku. Smíchejte jej přímo v lahvičce nebo jej po smíchání přelijte. Ujistěte se, že lahvička není příliš plná, protože k nanášení barvy potřebujete mít ještě možnost lahvičku zmáčknout. Poté zapněte otvor lahvičky u kořínků a postupujte ke konečkům. Užijte si krásně obarvené vlasy!

Potřeby pro barvení

Kromě lahviček s aplikátorem najdete na stránkách Salontotal.cz také různé další potřeby pro barvení vlasů. Myslete na zásobník na barvu, štětce, rukavice nebo zástěry na barvení. Chcete si začít barvit vlasy sami? Máme pro vás všechny barvicí potřeby, které potřebujete!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.