doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Lesklý sprej

Chcete dodat svým vlasům trochu více lesku? Pak potřebujete lesklý sprej. Tento sprej dodá vašim vlasům lesk a potřebnou péči. Používáte již přípravky na vlasy ve spreji, které pečují o vaše vlasy a dodávají jim zářivý lesk? Nakupujte nejlepší produkty pro lesk vlasů ve spreji na Salontotal.cz.

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Složení
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Lesk ve spreji na vlasy

Pomocí lesku ve spreji na vlasy můžete přirozený lesk svých vlasů ještě o něco více rozzářit. Většina produktů obsahuje pečující oleje, které vytvářejí krásný lesk. Trápí vás matné vlasy? Pak je tento sprej nepostradatelnou součástí vaší péče o vlasy. Sprej dodá vlasům lesk, který potřebují, aby vypadaly krásně, zdravě a zářivě. Produkty pro lesk vlasů ve spreji nezatěžují vlasy, takže je to skvělý produkt pro použití při úpravě vlasů. Díky pečujícím vlastnostem přípravku na vlasy ve spreji pro lesk jsou krepaté vlasy minulostí. Díky spreji budou vaše vlasy vypadat krásně a pečlivě, aniž by byly mastné. Jaký je váš oblíbený produkt na lesk vlasů ve spreji?

Jak ji používat

Jak nejlépe používat přípravek na lesk vlasů ve spreji? Sprej je nejlepší používat na suché vlasy. Před použitím přípravek protřepejte a poté jej nastříkejte na vlasy ve vzdálenosti asi 20 cm. To se může u jednotlivých výrobků lišit, proto si před použitím přečtěte návod k použití. Některé produkty mají kromě příjemného lesku i další vlastnosti, například chrání vlasy před teplem z tepelných nástrojů. Pokud poskytuje tuto ochranu, můžete ji bez obav použít i na mokré a vlhké vlasy před úpravou oblíbeným nástrojem. Používáte přípravek na suché vlasy? Pak je to dokončovací (dotykový) sprej. Po úpravě nastříkejte přípravek do vlasů a dokončete tak účes. Nechte své vlasy zazářit s nejlepšími produkty pro lesk vlasů ve spreji od Salontotal.cz.

Naší vlajkovou lodí v oblasti lesku je sprej na vlasy Sebastian Professional Shine Define. Tento sprej na vlasy obsahuje výtažek z horského křišťálu, který zajišťuje zářivý lesk, pevnost a pružnost. Vaše vlasy jsou okamžitě ošetřeny a chráněny. Užijte si krásné a lesklé vlasy pomocí těch nejlepších stylingových přípravků.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.