doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Krém na ruce

Díky krému na ruce vypadají vaše ruce pěstěné, jsou nádherně hebké a bojují proti suché pokožce. Když máte pocit suchých rukou, potřebují hydrataci. Nikdo nechce mít suché ruce, které jsou citlivé... Proto používejte krém na ruce, který vyhovuje vaší pokožce! Ať už se jedná o citlivou, normální nebo suchou pokožku: na Salontotal.cz vždy najdete krém na ruce, který vám bude vyhovovat!

Třídění

Na stránku
Featured
Kožní Problémy
Typ pleti
Složení
Typ dárku
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Krém na ruce pro suché ruce

Máte pocit suchých a napjatých rukou? Pak je dost pravděpodobné, že potřebují hydrataci. Protože je vrstva kolem rukou postižená, dochází ke ztrátě vlhkosti v kožní vrstvě a vy tak rychleji ztrácíte vlhkost. Tu můžete doplnit správným krémem a dobře je promazat. K tomu je vhodný například Mediceuticals Dual Moist Moisturizing Cream 30ml. Kromě toho, že ruce hydratuje, je také šetrný k pH a bez parfemace. Po použití jemného krému na ruce pocítíte okamžitý rozdíl.

Krém na popraskané ruce

Praskliny jsou malé trhlinky, které se objevují, když je vaše pokožka velmi suchá. Praskliny mohou být velmi bolestivé. Pokud vás trápí, je rozumné je ošetřit extra regeneračním krémem na ruce. Nejlépe takovým, který obnovuje vlhkost. Tyto krémy také chrání vaši pokožku před ztrátou vlhkosti.

Citlivá pokožka

Všimli jste si, že máte citlivou pokožku? Pak je rozumné používat krém, který neobsahuje parfém. Ten může pokožku ještě více vysušovat. Nejlepší je jemný výrobek. I v tomto případě jste na správném místě na adrese Salontotal.cz. Vyberte si například Mediceuticals Saturate Shampoo 1000ml. U citlivé pleti je důležité, aby krém nejen hydratoval, ale také pleť zklidnil, dodal jí pocit klidu a obnovil ji!

Krém a tělové mléko v jednom

Krém na ruce a tělové mléko v jednom nebo v sadě je super výhodné. Vždy je důležité o svou pokožku dobře pečovat. Například Eleven Australia Lotion Hand & Body Crème 500ml je ideální do vaší koupelny, abyste poskytli rukám i tělu extra péči. Hezky se hodí i jako dárek! V případě potřeby zakončete rituál péče o ruce pěkným gelovým lakem na nehty.

Co mohu udělat proti suchým rukám?

K suchým rukám dochází různými způsoby. Někteří lidé jimi trpí hůře než jiní. Jedním z velkých faktorů je počasí. Například chlad a slunce mohou mít na vaše ruce velký vliv. Suché ruce můžete mít také z častého mytí. Chcete-li svým rukám poskytnout správnou péči, je vhodné používat hydratační krém na ruce. Tímto způsobem si dopřejete dokonale jemné a vyživené ruce.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.