doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kadeřnická stolička

Hledáte pohodlnou holičskou stoličku, která vám bude oporou při každodenní práci? Pak už nemusíte hledat dál. Na Salontotal.cz máme na výběr z různých typů, které vám pomohou dosáhnout správné ergonomické pracovní polohy. Najděte si tu správnou holičskou stoličku, která vám bude vyhovovat.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka

Holičské stoličky

Holičská stolička je také známá jako holičské kolo. Je to jeden z nejdůležitějších nástrojů salonu. Holičské stoličky poskytují pohodlnou a ergonomickou oporu při každodenní práci. Stoličky jsou výškově nastavitelné pomocí plynového zdvihu. Díky tomu si můžete nastavit požadovanou výšku a vytvořit si tak co nejlepší ergonomické držení těla. Předcházejte bolestem zad tím, že včas začnete se správným držením těla.

Různé typy

Existují různé typy holičských stoliček. Abyste mohli při práci střídat stání se sezením, je důležité mít kvalitní holičskou stoličku. Které stoličce dáváte přednost?

  • Sedlo: tato holičská stolička má tvar koňského sedla, proto se jmenuje sedlo. Poskytuje pohodlnou a ergonomickou oporu. Tuto stoličku si můžete vybrat, pokud vás snadno trápí nohy a záda. Díky sedlu sedíte pěkně vzpřímeně a horním končetinám se uleví. Jedná se o sedlovou stoličku na kolečkách. Vybrali byste si raději holičskou stoličku s plastovou nebo hliníkovou základnou? V naší nabídce máme oba modely, a to Kappersfiets Jockey a Kappersfiets Fury.
  • Plochý sedák: jedná se o holičskou stoličku s plochým sedákem. Nelíbí se vám tvarované sedadlo? Pak je tato stolička s kolečky to, co potřebujete. Díky měkkému sedadlu se cítíte pohodlně. Stránka Rolkruk Crystal má hliníkovou základnu s gumovými pojezdovými koly.

Náhradní kolo

Jsou kolečka vaší oblíbené holičské stoličky opotřebovaná, ale jinak je stolička ve skvělém stavu? Poté vyměňte kola. Na adrese Salontotal.cz prodáváme náhradní kola. Předem zkontrolujte, která kolečka se na stoličku hodí. Nekutálí se vám v poslední době stolice tak dobře nebo zanechává na podlaze šmouhy? Možná byste měli zkontrolovat kola a případně je vyměnit. Už jste to udělali?

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.