doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Barevný gel

Zábavná barva na festival nebo jen na vyzkoušení: barevný gel může vašemu účesu dodat veselou a svěží barvu. Barevný gel je ideální pro úpravu vlasů a zároveň jim dodá módní změnu. Vlasy si nemusíte barvit, protože se jedná o mytí. Na Salontotal.cz máme barevný gel od nejlepších značek, jako jsou Goldwell a La Riche. Prozkoumejte nabídku Salontotal.cz a užijte si svůj krásný barevný pramen vlasů.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka

Použití barevného gelu

Barevný gel je typ barvy na vlasy, která se nanáší jako gel a poté se musí vymýt. Nejedná se o permanentní barvu na vlasy, takže vlasy nepoškozuje. Aplikace barvy je velmi snadná. Před začátkem je důležité vlasy dobře umýt a vysušit, aby gel dobře přilnul. Poté vlasy důkladně pročešte a rozetřete gel do vlasů kartáčem. Aby se vám gel nedostal do oblečení, můžete si přes ramena přehodit pláštěnku nebo starý ručník. V návodu na obalu výrobku najdete, jak dlouho by se měl gel vstřebávat, což se u jednotlivých značek liší. Poté opláchněte barevný gel teplou vodou a použijte kondicionér pro péči o vlasy.

Různé barvy

K dispozici jsou různé typy barev. Je důležité vybrat si produkt, který se vám líbí, ale je dobré zvážit, zda je barva vhodná pro váš typ vlasů. Některé gely jsou určeny speciálně pro blond vlasy, jiné jsou vhodnější pro tmavší vlasy. K dispozici jsou také barevné gely v různých odstínech, takže se můžete rozhodnout pro jemné zvýraznění nebo výraznou barvu, která upoutá pozornost.

Objednejte si barevný gel z Salontotal.cz

Barevný gel je skvělý způsob, jak vlasy osvěžit, aniž byste si je museli barvit trvalou barvou. Pokud jste se nadchli, můžete si objednat různé barvy a značky na adrese Salontotal.cz. Pokud si objednáte zboží za více než 35 eur, získáte doručení zdarma. Náš zákaznický servis je vám k dispozici od pondělí do pátku od 9 do 21 hodin. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.