doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kulma na vlasy

Pokud nejste obdařeni krásnými loknami, je samozřejmě ideálním vynálezem kulma. A také pokud už kudrliny máte, ale chcete je ještě trochu zvýraznit. Kolik typů vlasů, tolik přání. Správnou kulmu vybírejte podle typu vlasů, požadované velikosti loken a frekvence používání. Salontotal.cz Pro krásné kadeře je to pravé místo! Přečtětesi více >

Třídění

Na stránku
Featured
Typ dárku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Nejlepší kulma pro každý typ vlasů

Při výběru kulmy je nejdůležitějším faktorem typ vašich vlasů. Velký výběr nastavení teploty je příjemný, ale důležitější je najít teplotu, která vyhovuje vašemu typu vlasů. Máte tenké a jemné vlasy? Pak vám bohatě postačí 180 stupňů, protože tenké vlasy se rychleji zahřejí, a proto se rychleji natočí. Také pokud máte barvené vlasy, 180 stupňů je nastavení, které chcete použít. Pokud máte "normální" vlasy, 200 stupňů bude téměř vždy správným směrem. Pro husté a hrubé vlasy je nejlepší zvolit 220 stupňů.

Jaký typ kadeří chcete?

U kulmy hraje velkou roli také to, jaký typ loken chcete vytvořit. Chcete velké, vlnité lokny, nebo malé, objemné lokny? Zde je několik rad, jaká kulma je pro jednotlivé typy loken nejlepší:

Velké, vlnité lokny

Chcete si vytvořit velké vlnité lokny? K tomu se nejlépe hodí o něco silnější kulma. Ujistěte se, že vaše kleště mají průměr alespoň 25 milimetrů. Tyto kleště můžete použít také k vytvoření vln ve vlasech. Silnější verze není vhodná pro úpravu krátkých vlasů.

Průměrné lokny

Dáváte přednost průměrným loknám, přesně mezi velkými a malými? Pak použijte kleště o průměru 15 až 24 milimetrů. S touto kulmou můžete také vytvořit vlny, i když s o něco méně přirozeným výsledkem. Tato velikost, stejně jako největší varianta, není příliš vhodná pro krátké vlasy.

Malé lokny, velký objem

Pokud máte rádi malé lokny s velkým objemem, je pro vás vhodná kulma s průměrem pod 15 milimetrů. Tyto kleště vytvářejí hustší a menší lokny. Tyto kleště jsou však vhodné pro kratší vlasy!

Přirozené lokny

Chcete-li dosáhnout co nejpřirozenějších loken, zvolte kónickou kulmu. Protože je u rukojeti širší než u špičky, budou lokny na koncích vlasů menší než u kořínků. Kónické kulmy mají širší průměr, a proto jsou méně vhodné pro kratší vlasy.

Jak často kulmu používáte?

Budete kulmu používat (téměř) každý den, nebo alespoň několikrát týdně? Pak si stejně kupte kulmu s celokeramickými destičkami nebo titanovou kulmu. Ty zajišťují rovnoměrné rozložení tepla po vlasech, takže se nepřehřívají. Pozitivní pro vaše kadeře (protože méně statické elektřiny), ale také pro zdraví vašich vlasů! Používáte ji příležitostně? Pak vám postačí kulma s keramickým povrchem. Ty také chrání vaše vlasy, ale nevydrží tak dlouho, protože povlak se časem opotřebovává. V žádném případě nepoužívejte kulmu s opotřebovaným keramickým povrchem; může vaše vlasy poškodit!

Myslete i na to!

Existují ještě další věci, na které si dát při nákupu kulmy pozor? Určitě! Můžete také myslet na následující věci:

  • Automatické kulmy: Málo času? Pak je pro vás možná automatická verze to pravé! Ty automaticky otáčejí trubicí, takže to nemusíte dělat sami!
  • Délka kabelu: Když sedíte s novou kulmou před zrcadlem, ukáže se, že kabel nedosahuje do zásuvky. Zdá se to velmi logické, ale většina lidí na to nemyslí. Ujistěte se, že máte dostatečně dlouhý kabel!
  • Okamžité zahřátí: Netrpělivost? Tužidlo s okamžitým ohřevem dosáhne požadované teploty během několika sekund!
  • Sítko: Jste si jisti, že je teplota správná? Některé kulmy mají obrazovku, na které si přesně takovou věc můžete přečíst!

Často kladené otázky

Jak se kulma používá?

Používání kulmy není naštěstí nijak složité a výsledky jsou krásné. Začněte se suchými vlasy, abyste dosáhli dlouhotrvajícího efektu. Zapněte kulmu a rozdělte si vlasy do sekcí. Jakmile se kulma zahřeje, můžete začít. Vezměte chomáč vlasů a umístěte do něj kulmu. Vlasy obtočte kolem kulmy a několik sekund je držte. Poté uvolněte a totéž proveďte s ostatními prameny. Nechte kadeře vychladnout a poté je protřepejte. Když je nastříkáte lakem na vlasy, vydrží ještě déle! Předtím použijte tepelnou ochranu, abyste vlasy ochránili.

Jak si vytvořit lokny bez kulmy?

Vlasy si naštěstí můžete natočit i bez kulmy. Za tímto účelem si navlhčete vlasy a poté z nich vytvořte pevné copy. Můžete také použít papiloty. Vlasy nechte uschnout nebo použijte fén. Kromě toho můžete vlasy po umytí také stočit do drdolů a zajistit je sponkami, aby se vysušily do loken. Chcete-li dosáhnout rychlých výsledků bez tepla, použijte kulmu na vlasy bez tepla. Tyto techniky vám zajistí krásné lokny bez kulmy.

Jak získat lokny bez kulmy?

Získat lokny bez kulmy je možné několika způsoby. Oblíbenou možností je vytváření copánků nebo natáčení vlhkých vlasů do papiloty před jejich uschnutím. Vlasy můžete také po umytí šamponem rozdělit do sekcí a zajistit je sponkami tak, aby uschly do loken. Alternativou bez použití tepla je kulma na vlasy, která se nezahřívá.

Jaká je dobrá kulma?

Co je dobrá kulma, závisí na vašich konkrétních potřebách a typu vlasů. Obecně jsou oblíbené keramické kulmy kvůli rovnoměrnému rozložení tepla a menšímu riziku poškození vlasů. Důležité je nastavitelné nastavení teploty, které umožňuje přizpůsobit teplo vašemu typu vlasů. Velikost kulmy určuje velikost loken, proto vybírejte podle svých potřeb. V případě dotazů vám náš personál rád pomůže.

Jaká je nejlepší kulma?

Jaká je nejlepší kulma závisí na typu vašich vlasů a preferencích při stylingu. Obecně jsou za nejlepší považovány kulmy známých značek, jako jsou BaByliss a GHD. Vyberte si kulmu se správným průměrem pro požadovanou velikost loken a nastavitelnou teplotou, aby nedošlo k jejich poškození. Před výběrem vám může pomoci přečíst si recenze. Naši zaměstnanci jsou také vždy připraveni vám poradit.

Jak kulmy fungují?

Kulma funguje tak, že pomocí tepla natáčí vlasy. Nastavíte požadovanou teplotu, připevníte pramen vlasů mezi horké destičky kulmy a otáčíte kulmou kolem vlasů. Teplo způsobí, že pramen vlasů si dočasně zachová svůj tvar. Po několika vteřinách pramen vlasů uvolníte a udržíte ho v lokně. Tento postup opakujte, dokud nebudete mít všechny prameny natočené. Tímto způsobem dosáhnete požadovaných výsledků natočení vlasů.

Na jakou teplotu se kulmy natáčejí?

Kulmy mají různé maximální teploty: 180 stupňů, 190 stupňů, 200 stupňů, 210 stupňů, 220 stupňů a 230 stupňů. Ujistěte se, že používáte nejnižší možné teploty pro tenké vlasy.

Existují nějaké bezdrátové kulmy?

Ano, existují! Velmi praktické, když si chcete rychle natočit vlasy na cestách. Kleště se dají dobíjet a vydrží až hodinu a půl.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.