doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kulma na vlasy

Pokud nejste obdařeni krásnými loknami, je samozřejmě ideálním vynálezem kulma. A také pokud už kudrlinky máte, ale chcete je ještě trochu zvýraznit. Tolik typů vlasů, tolik přání. Správnou kulmu vybírejte podle typu vlasů, požadované velikosti loken a četnosti používání. Krásné lokny najdete na Salontotal.cz!

Třídění

Na stránku
Featured
Typ dárku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Nejlepší kulma pro každý typ vlasů

Při výběru kulmy je nejdůležitějším faktorem typ vašich vlasů. Velký výběr nastavení teploty je příjemný, ale důležitější je najít teplotu, která vyhovuje vašemu typu vlasů. Máte tenké a jemné vlasy? Pak je 180 stupňů více než dost, protože tenké vlasy se rychleji zahřívají, a proto se rychleji kroutí. Pokud máte barvené vlasy, je vhodné nastavit 180 stupňů. Pokud máte "normální" vlasy, 200 stupňů je téměř vždy správný směr. Pro husté a hrubé vlasy je nejlepší zvolit teplotu 220 stupňů.

Jaký typ kudrlinek chcete?

U kulmy hraje velkou roli také to, jaký typ loken chcete vytvořit. Chcete mít velké vlnité kadeře, nebo malé kudrlinky s velkým objemem? Zde je několik rad, jaká kulma je pro jednotlivé typy kadeří nejlepší:

Velké vlnité kadeře

Chcete si vytvořit velké vlnité kadeře? K tomu se nejlépe hodí o něco silnější kulma. Ujistěte se, že kleště mají průměr alespoň 25 milimetrů. Tyto kleště lze použít také k vytváření vln ve vlasech. Silnější verze není vhodná pro ošetření krátkých vlasů.

Průměrné kadeře

Dáváte přednost průměrným kadeřím, přesně mezi velkými a malými? Pak použijte ten o průměru 15 až 24 milimetrů. S touto kulmou můžete také vytvářet vlny, i když s o něco méně přirozeným výsledkem. Tato velikost, stejně jako největší varianta, není příliš vhodná pro krátké vlasy.

Malé lokny, velký objem

Pokud máte rádi malé lokny s velkým objemem, je pro vás vhodná kulma o průměru do 15 milimetrů. Tyto kleště vytvářejí hustší a menší lokny. Tyto kleště jsou však vhodné i pro kratší vlasy!

Přírodní kudrliny

Pro co nejpřirozenější lokny zvolte kónickou kulmu. Protože je u rukojeti širší než u konečků, budou lokny na koncích vlasů menší než u kořínků. Kónické kulmy mají širší průměr, a proto jsou méně vhodné pro kratší vlasy.

Jak často kulmu používáte?

Budete kulmu používat (téměř) každý den nebo alespoň několikrát týdně? Pak si stejně kupte kulmu s plně keramickými destičkami nebo titanovou kulmu. Ty zajišťují rovnoměrné rozložení tepla po vlasech, takže se nepřehřívají. Pozitivní pro vaše kadeře (protože méně statické elektřiny), ale také pro zdraví vašich vlasů! Používáte ji příležitostně? Pak postačí keramický povlak. Ty také chrání vlasy, ale nemají tak dlouhou životnost, protože povlak se časem opotřebovává. V žádném případě nepoužívejte kulmu s opotřebovaným keramickým povrchem; může dojít k poškození vlasů!

Přemýšlejte i o tom!

Je třeba si při koupi kulmy dávat pozor i na další věci? Určitě! Můžete se také zamyslet nad následujícími věcmi:

  • Automatické kulmy: Málo času? Pak je pro vás možná automatická verze to pravé! Ty otáčejí trubku automaticky, takže to nemusíte dělat sami!
  • Délka kabelu: Když sedíte s novou kulmou před zrcadlem, ukáže se, že kabel nedosahuje do zásuvky. Zdá se to velmi logické, ale většina lidí o tom nepřemýšlí. Ujistěte se, že máte dostatečně dlouhý kabel!
  • Okamžitý ohřev: Netrpělivý? Hrot s okamžitým ohřevem dosáhne požadované teploty během několika sekund!
  • Obrazovka: Určitě je teplota správná? Některé kulmy mají displej, na kterém si tyto údaje můžete přesně přečíst!

Objednejte si kulmu na vlasy na Salontopper

Je vaše kulma na vlasy skladem? Pak si ji můžete vyzvednout druhý den. Pokud máte nějaké dotazy, zeptejte se našeho zákaznického servisu, rádi vám pomohou!

 

Často kladené otázky

Jak fungují kulmy?

Kulma vlasy zahřívá a teplo udržuje požadovaný tvar. Postupem času se kudrlinky postupně uvolní a vy je můžete opět nasadit.

Na jakou teplotu se kulmy natáčejí?

Kulmy mají různé maximální teploty: 180 stupňů, 190 stupňů, 200 stupňů, 210 stupňů, 220 stupňů a 230 stupňů. Ujistěte se, že používáte nejnižší možné teploty pro tenké vlasy.

Existují nějaké bezdrátové kulmy?

Ano, jsou! Velmi praktické, když si chcete rychle natočit vlasy na cestách. Kleště jsou dobíjecí a vydrží až hodinu a půl.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.