doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon Alpecin

Co přesně dělá šampon Alpecin s vašimi vlasy? Vypadávání vlasů je často dědičné. Růstový cyklus vlasových kořínků narušuje mužský hormon testosteron. To způsobuje lysiny a vypadávání vlasů. Používáním Alpecin Caffeine Complex prodlužuje růstové fáze vlasových kořínků a zabraňuje dědičnému vypadávání vlasů. Bojuje také proti problémům s pokožkou hlavy, jako je svědění a šupinatění. Trpíte vypadáváním vlasů nebo problémy s pokožkou hlavy? Pak jste určitě na správném místě s šamponem Alpecin od Salontotal.cz!

Třídění

Na stránku
Problémy s vlasy
Problémy s vlasy
Složení
Kategorie
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně
Cena

Funkce Alpecin

 • Bojuje proti vypadávání vlasů
 • Stimuluje růst vlasů
 • Pro muže

Funkce Alpecin

 • Bojuje proti vypadávání vlasů
 • Stimuluje růst vlasů
 • Pro muže

 

Jak šampon Alpecin funguje

Šampon Alpecin je určen k boji proti vypadávání vlasů a ke stimulaci jejich růstu. Přípravky obsahují účinné látky, které vyživují vlasové kořínky a podporují růst vlasů. Šampon je vhodný pro muže a lze jej používat denně. Šampon důkladně čistí vlasy a zajišťuje zdravou pokožku hlavy.

Nejznámější šampony Alpecin

Alpecin má širokou nabídku produktů, které můžete zakoupit v Salontopper. Jedná se tedy o 5 nejznámějších šamponů:

 • Tuning: Alpecin Tuning Shampoo je speciálně vyvinutý pro tmavé blond až černé vlasy. Bojuje proti vypadávání vlasů a zajišťuje, aby si tmavé vlasy zachovaly svou krásnou barvu. Díky němu také vlasy vypadají plnější.
 • Double Effect: Alpecin Dubbel Effect Shampoo byl speciálně vyvinut pro boj s nejčastějšími problémy vlasové pokožky u mužů, a to s vypadáváním vlasů a lupy.
 • Sport: Alpecin Sport Shampoo byl speciálně vyvinut pro muže, kteří při sportu překonávají své možnosti. Často v důsledku toho trpí vypadáváním vlasů, protože spotřebují spoustu energie a tělo ji začne šetřit jinde, což se může projevit vypadáváním vlasů.
 • Kofein: Alpecin Cafeïne Shampoo způsobuje reaktivaci vlasových kořínků. Díky tomu jsou vlasy výrazně silnější a vytvářejí viditelný objem vlasů. Po použití se vlasy snáze upravují a mají pevnou fixaci.
 • Tekutina: Alpecin Liquid Shampoo zajišťuje, že vlasové kořínky zůstávají aktivní, což podporuje růst vlasů. Díky tomu jsou také vlasy silnější.

Další produkty na vlasy Alpecin

Kromě toho, že nyní znáte různé varianty šamponu Alpecin, existují i další produkty, které nabízejí. Z nich je to například Alpecin Medicinal Fresh Haartonic. Ten skutečně zajišťuje, že stimuluje pokožku hlavy a bojuje proti jejímu podráždění. Alpecin Tuning cream je krém na černé vlasy, díky kterému šediny mizí a barví se do hněda až černa. Smícháte jej s obvyklým voskem nebo gelem. Vybrat si můžete také Alpecin Medicinal Special Lotion, který zabraňuje vypadávání vlasů způsobenému namáhanou nebo citlivou pokožkou hlavy. Biologicky aktivní rostlinný komplex podporuje a normalizuje přirozené fungování vlasové pokožky a chrání ji před podrážděním. Tato značka má zkrátka několik vlasových produktů, které se postarají o to, abyste se mohli se svým účesem vrátit do starých kolejí.

Založení Alpecin

Společnost Alpecin byla založena v roce 1905 a původně se zabývala výrobou léčiv. V průběhu let se společnost rozvíjela a stala se přední značkou v oblasti péče o vlasy. Značka je známá svými inovativními výrobky vyvinutými s pomocí vědeckého výzkumu.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.