doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Vlasová vlákna

Pokud trpíte vypadáváním vlasů, doporučujeme vám na stránkách Salontotal.cz vlasová vlákna. Ty jsou totiž velmi účinné, pokud jde o maskování vypadávání vlasů. Vlasová vlákna se přichytí k vlasům, čímž se lysiny stanou neviditelnými a vlasy získají plnější vzhled. V kadeřnickém světě je také známá jako vlasová kamufláž nebo vlasový korektor. Pokud máte řídnoucí vlasy, díky vlasovým vláknům budou vypadat lépe během chvilky! Tato praktická vlákna prodáváme od dvou značek: Hairfor2 a Toppik. Probuďte ve svých vlasech to nejlepší s těmito krásnými produkty z Salontotal.cz.

Třídění

Na stránku
Featured
Složení
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka

Tipy pro používání vlasových vláken

Nanesení vlasových vláken na vlasy a jejich následný správný styling někdy vyžaduje trochu cviku. Proto jsme pro vás připravili několik tipů, jak si rychleji a snadněji užít plnou hlavu vlasů:

  1. Suché vlasy: Vzhledem k tomu, že vlákna ulpívají na vlasech díky statické elektřině, nedoporučujeme aplikovat vlasová vlákna, dokud nejsou vlasy zcela suché. To zajišťuje optimální přilnavost a zabraňuje shlukování vláken.
  2. Barva: Vlasová vlákna máme k dispozici v různých barvách, proto je důležité vybrat si tu správnou. V případě potřeby můžete barvy míchat, abyste se co nejvíce přiblížili své přirozené barvě.
  3. Množství: Abyste zjistili, kolik vlasových vláken potřebujete, budete muset trochu experimentovat. Doporučujeme nepoužívat příliš mnoho vláken, abyste dosáhli přirozeného výsledku. Dále záleží na vašich osobních preferencích, stavu vašich vlasů, barvě atd. Začněte s malými kousky a pokaždé přidávejte po troškách.
  4. Nástroje: Na Salontotal.cz prodáváme několik nástrojů, které jsou užitečné pro aplikaci vláken. K dispozici je například optimalizátor vlasové linie, který umožňuje vytvořit přirozenou vlasovou linii, nebo kompletní sada nástrojů se vším, co potřebujete.

Koupit vlasová vlákna na Salontotal.cz

S vlasovými vlákny z Salontotal.cz si nemusíte být tak nejistí kvůli vypadávání vlasů a viditelným skvrnám, které s ním souvisejí. Procházejte životem sebevědomě s plnou hlavou vlasů. Objednejte si vlasová vlákna ještě dnes a využijte všech našich výhod. Pokud si objednáte do 22:00 od neděle do pátku, můžete mít své oblíbené produkty doručeny již následující den. A pokud si objednáte zboží za 35 € nebo více, nemusíte platit poštovné. Máte dotazy týkající se produktu nebo jiných záležitostí? Pak se obraťte na náš zákaznický servis. K dispozici je od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.