doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Pomáda

Mezi muži je oblíbený stylingový přípravek pomáda. Tento původně olejový/mastný vlasový přípravek se používal hlavně pro hladké a uhlazené účesy. Pomáda má proto na vlasy uhlazující a lesklý účinek, aby vypadaly jako Slick Back. V současné době existuje mnoho variant na vodní bázi a rozpustných ve vodě se stejným účinkem, které se však snáze smývají. Na Salontopperu najdete svou oblíbenou pomádu na prodej online, abyste mohli opět chodit po ulici elegantní.

Třídění

Na stránku
Featured
Složení
Typ dárku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Nejlepší pomáda

Existuje mnoho typů a značek pomády na vlasy, ale která je nejlepší a co by měla dobrá pomáda splňovat? Je to jeden z nejoblíbenějších vlasových přípravků pro muže. Stylingový přípravek se používá k vytvoření hladkého, hladkého a často lesklého vzhledu. Přemýšlejte o účesech z 30. let, ale také o účesech z 50. let. Od Peaky Blinders po Pomádu řekni! Ale také nové účesy, jako je česání a mokrý vzhled. Tehdy byl na bázi mastnoty a oleje, který se z vlasů těžko vymýval, což se naštěstí změnilo. Stále máte k dispozici mnoho různých typů od značek jako Layrite, Suavecito, American Crew a Murray's.

Typy pomády na vlasy

V dnešní době jsou k dispozici nejrůznější druhy a už dávno to není jen mastný krém, který se dá jen těžko dostat ven. Různé typy stylingových produktů pro muže se nyní mísí, aby se spojily výhody nebo styly dvou produktů dohromady.

Lesklá pomáda

V podstatě se vždy jednalo o lesklý stylingový přípravek díky jeho olejovému nebo olejovému základu. Z tohoto důvodu byl také vzhled zaměřen především na hladký a lesklý.

Matná pomáda

Pokud si chcete vlasy upravit, aniž by byly velmi tvrdé, ale ne tak lesklé, existují hliněné pomády. Můžete je použít pro elegantní vyčesaný vzhled, ale bez výrazného lesku.

Pomáda na vodní bázi

Obecně platí, že stylingové přípravky na vodní bázi nebo ve vodě rozpustné pomády se z vlasů lépe vymývají. Nebudete potřebovat extrémní množství šamponu nebo několikanásobné mytí, než budou vaše vlasy opět čisté a přirozené.

Pomáda na vlasy

S tímto stylingovým přípravkem můžete vytvořit mnoho různých stylů a účesů. Můžete si vytvořit různé účesy, které se vyrábějí již desítky let. Ve skutečnosti se jednalo o jeden z prvních rozšířených stylingových přípravků, a proto jej lze použít pro mnoho účesů z minulosti. Vezměte si následující účesy:

  • Rockabilly erb; pak použijte variantu, která také přináší texturu, abyste erbu dodali výšku.
  • Slick-Back; vlasy dozadu s velkou kapkou. Při tomto účesu si vlasy pevně nebo volněji sčešete dozadu a získáte skvělý vzhled. Velmi dobře se kombinuje se zastřihováním nebo zastřižením.
  • Hladký boční účes; tím nic nezkazíte, jen si nechte vlasy správně ostříhat. K tomu můžete použít buď lesklou, nebo matnou pomádu.
  • Mokrý vzhled; tento vzhled lze také vytvořit pomocí gelu, ale ten má tendenci tvrdnout, pro volný rozcuchaný mokrý vzhled vpředu použijte tenkou lesklou pomádu.
použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.