doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Bioderma

Bioderma je značka pro nejlepší péči o pleť. Značka má širokou nabídku krémů, gelů a micelárních vod. Do značky Bioderma můžete chodit jak na čištění, tak na péči o pleť. Výrobky jsou navíc vhodné pro různé typy pleti. Od citlivé pleti až po ostatní typy pleti: Bioderma pomáhá pečovat o vaši pleť tím nejlepším způsobem. Objevte výrobky.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Co je Bioderma?

Bioderma je francouzská značka dermatologických produktů péče o pleť. S touto značkou má již delší dobu zkušenosti: byla založena v roce 1977. Bioderma je známá svými výrobky vyvinutými s hlubokým porozuměním biologii pleti. Bioderma nabízí řešení pro různé typy pleti, například pro citlivou pleť nebo stavy pleti. Výrobky jsou formulovány s ohledem na kožní bariéru a často jsou hypoalergenní. To znamená, že riziko alergické reakce je nízké. Prospěšné pro vaši pleť! Cílem značky Bioderma je zachovat a obnovit přirozenou rovnováhu pokožky.

Výrobky značky

V sortimentu značky Bioderma najdete různé výrobky. Jedná se o produkty péče o pleť navržené a vyladěné pro různé typy a potřeby pleti. Patří mezi ně krémy, gely, micelární vody a spreje s ochranným faktorem SPF. Na značku se můžete obrátit s "normální" pletí, ale rozhodně také v případě, že máte citlivou pleť, pleť se sklonem k akné nebo kožní onemocnění. Hypoalergenní složky respektují a podporují vaši pleť a podporují její zdraví.

Co značka představuje?

Bioderma znamená dermatologické produkty, které respektují každou pleť. Francouzská značka vyvíjí výrobky pro péči o pleť a v současné době je široce známou značkou v oblasti biologie pleti. Díky hypoalergenním složením a zaměření na rovnováhu pleti nabízí Bioderma účinná řešení pro různé typy pleti a potřeby, včetně citlivé pleti a specifických kožních onemocnění.

Objednávejte u Salontotal.cz

Na Salontotal.cz máme širokou nabídku produktů. Mimo jiné zde najdete výrobky Bioderma. Objednejte si své oblíbené produkty na Salontotal.cz!

Máte nějaké dotazy?

Pokud máte dotazy k některému výrobku nebo vám něco není jasné, můžete se vždy obrátit na náš zákaznický servis. Telefonní číslo a e-mailovou adresu naleznete v části kontakt. Rádi vám pomůžeme. Přejeme vám příjemné nakupování na Salontotal.cz!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.